Snoopy ​világhírű zenész lesz! 12 csillagozás

Charles M. Schulz: Snoopy világhírű zenész lesz!

Úgy tűnik fel, Snoopy kutya jó úton halad, hogy Magyarországon is olyan ismertségre tegyen szert, mint hazájában, Amerikában, ahol – állítólag – még Clinton elnöknél is ismertebb. A kiadó egész sorozat kiadását tervezi különböző témák köré csoportosítva, Schulz négylábú teremtményének elmésségeit bizonyítandó. E kötetben Snoopy éppen az élet alapkérdéseiről (mint az élet értelme, a barátság, a felelősségvállalás) elmélkedve osztja meg véleményét hol kis barátaival, hol Woodstockkal, hűséges tanítványával, illetve azokkal a felnőttekkel, gyerekekkel, akik kedvelik a képregény műfaját.

Ab Ovo, Budapest, 1995
124 oldal · ISBN: 963785343x · Fordította: Vámos Anna

Lahara IP>!
Charles M. Schulz: Snoopy világhírű zenész lesz!

Nem csupán Snoopyról szól, hanem természetesen Charlie Brown-ról is, egyébként azért vettem meg, mert angolul van.

Jeffi P>!
Charles M. Schulz: Snoopy világhírű zenész lesz!

Néha kicsit fárasztó volt már, de amúgy jópofa. Nagyon régi emlékem volt csak Snoopyról, jó volt feleleveníteni egy kicsit :)

Sydney>!
Charles M. Schulz: Snoopy világhírű zenész lesz!

Nagyon aranyos, imádom Snoopy-t. Számomra világhírű zenész lett :)
Schroeder valami szenzációs, hogy tudomást sem vesz a körülötte lévő világról, főleg ha udvarlásról lenne szó.

MFKata>!
Charles M. Schulz: Snoopy világhírű zenész lesz!

Fogalmam sincs miért, de imádom Snoopy-t!!! De olvasni talán újságban egyszer-kétszer volt alkalmam. A könyvet kölcsönkaptam és ezer hála, mert annyira jókat kacagtam. Kellemes, üde délutáni olvasmány nekem :-)