A ​szívtipró titka (Chatsfield Hotel 4.) 17 csillagozás

Chantelle Shaw: A szívtipró titka Chantelle Shaw: A szívtipró titka

A londoni felső tízezer egykor ünnepelt agglegénye, Nicolo Chatsfield már évek óta egyedül él családja egykor virágzó, ám mostanra lepusztult vidéki rezidenciáján. Magányát senki sem meri megzavarni, kivéve Sophie Ashdownt, Christos Giantrakos talpraesett személyi asszisztensét, aki azt a feladatot kapja főnökétől, hogy mindenáron rángassa el a férfit a Chatsfield részvényeseinek közgyűlésére. A lánynak ugyancsak meggyűlik a baja Nicolóval, amíg ki nem derül, miért változott meg az egykori szívtipró…

Eredeti cím: Billionaire’s Secret

Eredeti megjelenés éve: 2014

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Júlia

Harlequin Magyarország, Budapest, 2015
94 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634071105 · Fordította: Szabó Júlia
Harlequin Magyarország, Budapest, 2015
94 oldal · ISBN: 9789634071112 · Fordította: Szabó Júlia

Nicolo Chatsfield · Sophie Ashdown

Suzy25>!
Chantelle Shaw: A szívtipró titka

Kimondottan tetszett ez a történet! Ahogy @Odilia írta is, ez egy Szépség és a Szörnyeteg, csak romantikus füzetben csomagolva. :)

zuna19 >!
Chantelle Shaw: A szívtipró titka

A történet alap jó volt, a kidolgozásra már nem mondhatom el ugyanezt.
A karakterek viszont nagyon szerethetőek voltak.

Orsi999>!
Chantelle Shaw: A szívtipró titka

Talán ennél a résznél éreztem először azt, hogy zavar, hogy mindegyik részt más írta.
Számomra ez egy kicsit gyengébb volt, mint az előző részek. Az alapötlet nagyon tetszett, de a kivitelezés lehetet volna jobb is.
Nicolo és Sophie karaktere, már az elejétől kezdve magával ragadt. Bár egy idő után kezdett zavarni az ő huzavonájuk.

Smurfettereads>!
Chantelle Shaw: A szívtipró titka

Jó kis történet volt, a harmadik résznél kicsit jobban tetszett. Jól indult a sztori, Sophie aranyos lány, és szimpatikus volt, bár Nicolo annyira arrogáns, és ellenszenves volt. Csoda, hogy a végére happyvel végződött. A kutyust imádtam a legjobb ő megérdemelte a 4 csillagot. :-)

Trice29 P>!
Chantelle Shaw: A szívtipró titka

Modern szépség és a szörnyeteg történet. Sokszor a szájunkba rágva, hogy nehogy eltéveszd :o(
Egyébként kifejezetten tetszettek a szereplők. Nem volt túltolva a történet, a fölösleges nyűglődést is elkerülték. Szórakoztató volt.

christine I>!
Chantelle Shaw: A szívtipró titka

Nem éreztem teljesnek a történetet.
Az alapötlet jó volt, talán már túl jó, de az, amit az írónő kihozott belőle, egyáltalán nem tetszik.
Ott van Nicolo, spoiler akit egy súlyos trauma ért, félt a tűztől és az elkötelezettségtől. Erős jellemű, akaratos, mondhatni igazi könyvbéli álompasi, akivel szeretnek dolgozni az írók. Ezzel nem is lenne semmi baj… legalábbis nem olyan sok.
Sophie is egy jól megformált karakter lenne. Túlélte a rákot, egy erős, magabiztos nővé vált, aki nem hátrált meg holmi nem-től.
Ez mind szép és jó… lenne a füzet háromnegyedéig. Utána minden… egybefolyt. Kisbaba, gyerehozzám, stb, mindez négy-öt oldalban. Oké, hogy ez egy füzet, és az is, hogy az ilyen történetek nem olyan hosszúak, mint a normális könyvek, de… AKKOR IS!. A végét sokkal jobban, részletesebben és értelmesebben is meg lehetett volna írni. :c

Odilia>!
Chantelle Shaw: A szívtipró titka

Egyszerűen imádtam! Szépség és a szörnyeteg felállás a gyengém :-)))

Chantelle Shaw: A szívtipró titka

A sorozatból eddig ez a második kedvencem. Sajnos nagyon kevés időmvolt olvasni, de ígys is azért úgy érzem hamar elolvastam.
Nekem nagyon tetszett, bár sajnos kiszámítható volt a cselekménye és ez is nagyon hirtelen lett lezárva.

Kuri_Szilvia P>!
Chantelle Shaw: A szívtipró titka

Nem tudom mi az oka, de nagyon erőltetetten tudtam csak olvasni. Nekem Nicolo nagyon zárkózott, mogorva fickónak tűnt, és sokáig nem is tudta levetkőzni ezt magáról. Titkolózik, nem is kevesetspoiler
Haragos az egész világra, és ezt Sophie-n vezeti le.
Sophie-nak is megvan a maga múltja, de erős, és nagyon tud küzdeni. Nicolo magát szörnyetegnek tartja, de egyébként rengeteget tesz az emberekért: a végén minden titokra fényt derül.
Nem volt olyan jól megírva, mint az eddigiek.

Perly>!
Chantelle Shaw: A szívtipró titka

Ez a harmadik legjobb füzet a sorozatból, közvetlenül A Murphy törvénye és A játszma vége után. (Sophie és Nicolo történetére már azóta kíváncsi voltam, hogy elolvastam a Murphy törvényét.)
Sophie is, és Nicolo is szerethető karakter, Dorcha meg egyenesen imádni való! A történetük nem annyira szenvedélyes, mint Antonio és Orla, vagy Lucilla és Christos esetében, de még így is élvezhető. :-)

Ha valaki megkérdezné, miért nem sorban haladok, a válaszom: azért, mert az arabos, sejkes részekre nagyon nem vagyok kíváncsi, nem mellesleg enélkül is érthető mindegyik füzet. Amúgy nem is értem, miért ebben a sorrendben írták/adták ki őket? Én teljesen másképp rangsorolnám a részeket…

Moncsi22>!

– Amikor a kiáltozást meghallottam, először azt hittem, hogy
valaki betört a házba és megtámadott téged.
– Te pedig habozás nélkül a segítségemre siettél? Hát ez igazán
megható.

Moncsi22>!

– Ne kalimpálj már olyan vadul! – szólt rá a lányra. – Még a végén
halálra rémíted azt a szegény békát.
– Jellemző, hogy nem miattam aggódsz! – zsörtölődött a lány. –
Elég! Hagyd már abba a nevetést, nem hallod? Utálom, ha kinevetnek.

Karinaa7 P>!

– Hát ez meg mit jelentsen? – csodálkozott. – Úgy döntöttél, hogy virágokkal fogod feldíszíteni a szobámat? Vagy egyszerűen csak agyon akartál ütni ezzel a valamivel?

Kapcsolódó szócikkek: Nicolo Chatsfield · Sophie Ashdown
Karinaa7 P>!

De vajonhogyan szabaduljon meg tőle? Hiszen mint a mellékelt ábra mutatja, csöppet sem érzékeny típus: ha kihajítja az ajtón, bemászik azablakon…

Kapcsolódó szócikkek: Nicolo Chatsfield · Sophie Ashdown

Chatsfield Hotel sorozat · Összehasonlítás