Dragon's ​Lair (Wind Dragons MC 1.) 115 csillagozás

Chantal Fernando: Dragon's Lair Chantal Fernando: Dragon's Lair

The first in a new sexy romance series from bestselling author Chantal Fernando about the bad boys of the Wind Dragons Motorcycle Club and the women who fall in love with them.

When I found my boyfriend cheating on me, I did something stupid.

Or should I say, someone?

Because of that mistake, I’m now stuck in a world I don’t belong in.

I’m a law student. They’re criminals. He’s the vice president of a motorcycle club. I’m a good girl with a strict upbringing. He’s my ex-boyfriend’s brother.

And I’m screwed.

Eredeti megjelenés éve: 2014

Gallery Books, New York, 2015
Gallery Books, New York, 2014
306 oldal · ASIN: B00NJXK2NU

bemese05 P>!
Chantal Fernando: Dragon's Lair

Miután olvastam a Last Ride-ot vissza kellett térnem Sin és Faye történetéhez! Nagyon szeretem a sztorijukat, igazán dögös lett szerintem! Faye szökése és ahogy Sin elkapja és visszaviszi az annyira alfahímes… *.* :D Nem Sin a kedvenc pasim a sorozatban, de mégis az ő történetük a kedvencem közülük! ♥ Nagyon szerettem ahogy átvette az irányítást és nem hagyta lelépni Faye-t! Na és az amit érte tesz, h megfelelő legyen minden *.* Annyira ♥♥♥
Imádom ezt a motorosbandát! Az egyik legjobb amiről olvastam! Szeretem a srácokat!
Szerettem ahogy Faye szép lassan beletanul, h milyen is egy igazi Old Lady, de még így sem hazudtolta meg sosem a nagy száját! Imádtam ahogy izzott köztük a levegő!
Nagyon erős kezdése volt ez a sorozatnak! Tényleg szuper a csapat és bármennyire mocskosak, nem lehet nem szeretni őket! :)

csillagka>!
Chantal Fernando: Dragon's Lair

Nagyon könnyed, csak a felszínt kapargató történet. Kicsit több piszkot eltudok viselni, ha motoros könyvekről van szó, de a tény hogy a mostani helyzetemben közel egy nap alatt megettem és azonnal kezemben vettem a folytatást azt bizonyítja van benne valami varázslatos.
Sin egy igazi kénköves pokolfajzat aki még egy tündért is bűnre csábít, én pedig tagadhatatlanul oltári jól szórakozom közben, miközben tényleg nem értem most mi is van pl Erik hogyan úszta meg ez a dolgot a lánnyal.
Határozottan azonnal folytatós :) még pár részig biztosan.

Szimirza>!
Chantal Fernando: Dragon's Lair

Olvastam már a sorozatból, és már akkor tudtam, hogy nem lesz csalódás. Van egy egész jó alap történet megfűszerezve mindenféle írói pikáns fűszerrel, amitől csak még ízletesebb olvasmány lesz :)

L_B_Mariann>!
Chantal Fernando: Dragon's Lair

Én kicsit több izgalmat vártam volna, de ettől eltekintve tetszett.
A szereplők is nagyon kedvelhetőek.
Főleg a motorosok, ohh te jó ég! Mit nem adnék ha láthatnám őket együtt, mert a képzeletemben olyanok, hogy…ááh szavakkal elmondhatatlan! ;)
Faye és a motorosok közti párbeszédeket, csipkelődéseket imádtam! Nem kell ezt a csajt egyáltalán félteni!
Dex. Őt is szerettem, bár volt , hogy szívesen képen töröltem volna!
Nagyon kíváncsi vagyok a következő részre!!!

Trice29 P>!
Chantal Fernando: Dragon's Lair

Vártam már nagyon ezt a sorozatot. Szerencsére nem kellett csalódnom. Magával ragadott és nem engedett :o)
Izgalmas jellemek verődtek össze ebbe a motoros bandába. Dex egyértelműen egy őrjítő pasi, igazi vezető egyéniség, nálam mégis Faye vitte el a történetet. A csípős nyelve haláli ♥

Bitten>!

Tetszett, jo volt.
De kicsit drámaibbra számítottam, vhogy nekem a MC kicsit ütösebb és velősebb.
Faye nyelve kicsit egyenlített…..
Vhogy joval többet ki lehetett volna hozni belöle.
Szimpatikusak a srácok jöhet a folyt….

l_moni>!
Chantal Fernando: Dragon's Lair

Nagyon jó kis történet, igazi könnyed, kikapcsolós.
Szeretni fogom ezt a sorozatot, már most tudom.

turanett P>!
Chantal Fernando: Dragon's Lair

Ja istenem! Ez a sorozat nagyon jól indul. Imádom a motoros bandákról szóló történeteket.
Faye és Dex története nem indul valami simán, de annyira jó lesz minden. Mindenki olyan cuki a lánnyal. Imádok mindenkit. Arrow-ért vérzett a szívem, úgy sajnáltam, azt ami Maryvel történt.
Faye nagyon gyorsan bele tanult a motorosok életébe. Abszolúte oldlady alapanyag :D

meteoritastar>!
Chantal Fernando: Dragon's Lair

Én oda-vissza voltam a történetért, a szereplőkért.
Tetszett, ahogy a banda, ezek a motoros, kemény pasik megmutatták a kedves oldalukat is. Jókat mosolyogtam.
Nem gondoltam volna, hogy Faye ilyen nagy szájú lesz. Nem ezt a benyomást keltette bennem a történet elején. Meglepett. Nem erre számítottam. De Ő olyan aranyos fajta nagy szájú volt, nem az az idegesítő, nagyképű fajta. Annyira nem illett abba a klubba, hogy nélküle nem is lett volna az igazi az a klub.
Dextől picit többet vártam. Az tetszett, ahogy viselkedett Faye-el, de lehetett volna több kiakadása is. Amúgy nem lehet nem kedvelni.
Amit nagyon sajnálok, hogy nem volt a páros kapcsolatában nagyobb dráma. spoiler
De ezzel együtt is tetszett ez a könyv és NAGYON várom a következő részt.

Littlegirl P>!
Chantal Fernando: Dragon's Lair

Nagyon ritkán olvasok angolul (pedig rám férne), de ezt a könyvsorozatot mindenképp végig fogom olvasni. Nagyon tetszett Dex és Faye története. Igaz, volt egy-két klisé benne, de mindezek ellenére élvezte olvasni a történetüket. Két makacs természetű embert hozott össze a sors, akik merő véletlen folytán egy nagy kihívással kellett megküzdeniük.
Dex, amilyen keménynek mutatta magát, annyira lágyszívű volt Faye-el szemben. Minden teketória nélkül utána ment, miután kiderült a lány titka a számára. Viszont az MC-ben igazi alfahím volt. Bírtam, ahogy csipkelődött a „testvéreivel”, valamint azt is, hogy mindig számíthattak a másikra.
Faye pedig…Na, neki nagyon is kinyílt a szája velük szembe. Sokat nevettem, amikor ő és a kemény motorosok szembe szálltak egymással. Ugyanis megmutatta nekik, hogy nem az a félszeg lány, akinek látszik.
Már várom, hogy a többi tag könyvét is olvashassam. *-*

Bookaholic77 >!

This is not how I imagined my life to turn out, but I'm glad it turned out this way.

Bookaholic77 >!

And his world is where I want to be, as long as he's by my side.

Wind Dragons MC sorozat · Összehasonlítás