A ​kutya mint családtag 23 csillagozás

Cesar Millan – Melissa Jo Peltier: A kutya mint családtag

A ​csodálatos kutyadoki és a Hogyan neveljünk tökéletes kutyát sikeres szerzője ezúttal arra tanít bennünket, hogyan éljük mindennapjainkat egészséges, boldog négylábú családtagunkkal. A kutya mint családtag világos gyakorlati tanácsokat nyújt, és minden gyakran felmerülő kérdésre választ ad azzal kapcsolatban, hogyan építhetünk fel hosszú és harmonikus életet legjobb kutyabarátunkkal.
Többek között az alábbi kérdéseket érinti:
• A család egyedi igényeinek megfelelő fajtájú és energiaszintű kutya kiválasztása.
• Az otthoni szabályok kijelölése és következetes számonkérése.
• A jó állatorvos ismérvei.
• Megfelelő táplálás – amit a tápokról tudni érdemes.
• A kutya összeszoktatása egy másik házikedvenccel.
• Utazási és szálláslehetőségek kutyával.
• A testmozgás, fegyelem, szeretet hármasának megvalósítására irányuló tervek kijelölése a család és a kutya számára.
• A kutya bemutatása egy új partnernek vagy újszülöttnek.
• Jó… (tovább)

Eredeti mű: Cesar Millan – Melissa Jo Peltier: A Member of the Family

Eredeti megjelenés éve: 2008

GABO, Budapest, 2012
294 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789636895631 · Fordította: Kós Judit

KGabi
Cesar Millan – Melissa Jo Peltier: A kutya mint családtag

Cesar Millan – Melissa Jo Peltier: A kutya mint családtag Cesar Millan útmutatása az elégedett és boldog kutya-ember kapcsolat megteremtéséhez

Így a 3. Cesar Millan könyv elolvasása után is azt tudom mondani, hogy nagyszerű, amit ez a pasi művel! Semmi csoda, semmi varázslat… egyszerű észérvek, etológiai megfigyelések, ééééés… nyugodt, határozott energia. :))))

Hajnalcsillag
Cesar Millan – Melissa Jo Peltier: A kutya mint családtag

Na ezzel olvasottnak tekintem a Cesar Millan irodalmat. Rengeteget tanultam belőle, és a későbbiekben is biztos vagyok benne, hogy fogom még forgatni. Sok hasznos jó tanács, nevelési útmutató a kutya minden életszakaszára, élethelyzetére és az életben előforduló változásokra is.

SunnyRiver
Cesar Millan – Melissa Jo Peltier: A kutya mint családtag

Csodálatos könyv, fantasztikusan megírva. Köszönöm! Rengeteget tanultam belőle, minden kutyabarátnak és kutyatartónak, leendő gazdinak el kellene olvasnia.

souwer
Cesar Millan – Melissa Jo Peltier: A kutya mint családtag

a legjobb könyv amit valaha olvastam!mindent leír arról ahogy egy kutyát neveln,kezelni kell!!!!!!!!!!Kötelező olvasmány kutyásoknak!!!!!

EmmaRose

Határozottan nem rossz

Tintapatrónus P

Az igazság az, hogy mindazok előnyök ellenére, melyeket a nyelv az emberi faj számára nyújt, az élet szélesebb perspektívájából nézve, csupán másodlagos kommunikációs eszköz. A természet egyetemes nyelve az energia. Minden állat az energia nyelvén közvetíti érzéseit és szándékait egy másik felé.

Tintapatrónus P

Ha a családi életről van szó, szerintem a kutyák egyértelműen egyesítők, nem pedig megosztók.

Kapcsolódó szócikkek: család · kutya
Tintapatrónus P

Az emberek igen gyakran ugyanúgy választanak kutyafajtát, mint öltözéket, azaz olyasvalamiként kezelik, ami az általuk mások felé közvetíteni kívánt énképüket tükrözheti. A kutya azonban nem jelmez, hanem egyedi szükségletekkel és jogokkal rendelkező élő, érző lény. A természet szülöttje.

KoŁibri

Ez a fajta kapcsolat nem igazán pénz kérdése, és nem igényel magas szintű iskolázottságot vagy intelligenciát sem. Ami igazán szükséges hozzá, az a józan ész és az ösztönök előtérbe helyezése, valamint az a belátás, hogy ami emberi nézőpontból a legjobbnak tűnik, egyszer sem biztos, hogy a kutyának is jó.

KoŁibri

A kutyák arra tanítanak, hogy éljünk a jelen pillanatban. Arra tanítanak, hogy emberi létünk díszes kellékei hosszú távon nem igazán számítanak, feltéve, hogy élvezzük a pillanatot, és sosem felejtjük el méltányolni egymást.

Tintapatrónus P

A kutyák világában nincsenek hétvégék, sem ünnepnapok. Ők nem ismerik a szabadnap fogalmát. […] Ezért, mondván, hogy hétvége van, a család tagjai nem mismásolhatják el a kutya körüli teendőket.

Tintapatrónus P

Ha kutyatartóként sikert szeretnél elérni, olyan kutyát kell választanod, amelyik alacsonyabb vagy ugyanolyan energiaszinttel rendelkezik, mint te és családtagjaid, beleértve a már meglévő háziállataidat is.