Ködkutak (WITCH 7.) 16 csillagozás

Cecilie Eken: Ködkutak

„ Egy kislánynak szüksége van az Őrzők segítségére, azonban Matt is maga mellett szeretné tudni Willt, hiszen a nagypapája kórházban van.
Mindeközben titokzatos ködfelhő borítja Heatherfieldet. Irma, Taranee, Cornelia és Hay Lin tisztában van bele, hogy azonnal cselekedniük kell: meg kell találniuk az Örök Gyermeket, és le kell küzdeniük a ködöt.
Willt azonban kétségek gyötrik. Kit válasszon: Mattet vagy Kondrakar Szívét?"

Eredeti cím: The Wells of Fog

Egmont-Hungary, Budapest, 2005
128 oldal · puhatáblás · ISBN: 9636280967 · Fordította: Kálmán Judit

brigus_27 P>!
Cecilie Eken: Ködkutak

Most nagyon jól esett elolvasni egy kötetet ebből a sorozatból. :)
Ez a rész meglepően jó volt. Tartalmas, jól megírt, követhető történet. A lapok közti illusztrációk még élvezhetőbbé tették az olvasást. Könnyen haladtam vele, miközben a gondolataimban újra tini lehettem. :)

KyraRose>!
Cecilie Eken: Ködkutak

Imádtam a kötet illusztrációit, pillanatok alatt visszarepítettek kamaszkoromba amikor imádtam a WITCH-t. A történet lényege a bizalom. Bizalom a barátainkban és önmagunkban, mert nélküle elveszettek vagyunk. A történetnek van egy lassabb folyása mind a két világban, de pont emiatt a párhuzam miatt nem érződik kevésnek. Will bimbózó érzelmei Matt iránt nagyon édesek.

Paulina_Sándorné P>!
Cecilie Eken: Ködkutak

Most mesére volt szükségem. :-) Aranyos történet volt. Fontos, hogy higgyünk és bízzunk magunkban.

szandi_kiralyne_nemeth>!
Cecilie Eken: Ködkutak

Ezt a kötetet a többihez képest kevésbé szerettem, de itt is nagyon jól szórakoztam. Nem volt annyira izgalmas, de nem bántam meg, hogy elolvastam. Jöhet a következő :)

Atrix_Wry>!
Cecilie Eken: Ködkutak

Az egyik legeslegjobb kisregény, ami kellően fordulatos, szép és egyszerű írás, nem a sorozat alapján van, és gyönyörű képek tarkítják. Könnyed, nyári vagy őszi/tavaszi olvasmány. :-)

WITCH sorozat · Összehasonlítás