Ismerd ​meg a tengeri állatok hangját! 16 csillagozás

Caz Buckingham – Andrea Pinnington: Ismerd meg a tengeri állatok hangját!

Ismerd meg a lunda morgását, a hosszúszárnyú bálnák mélabús énekét, a kéklábú szula rekedt gágogását, és fedezd fel a rejtélyes óceánt, amely bolygónk kétharmadát borítja! A gombok megnyomásával meghallgathatod az állathangokat, ingyenesen letölthető applikációnk segítségével pedig akár élethű, 3D-s formában is a szobádba varázsolhatod kedvenc tengeri élőlényeidet. Ezt a lebilincselő könyvet az egész család élvezni fogja.

Tapasztald meg a kiterjesztett valóság élményét! További információt a www.farkaskolyokkepzo.hu/app oldalon találsz.

A következő kiadói sorozatokban jelent meg: Ismerd meg az állatok hangját! HVG Könyvek · HVG Könyvek Junior HVG Könyvek

HVG Könyvek, Budapest, 2018

nicosia P>!
Caz Buckingham – Andrea Pinnington: Ismerd meg a tengeri állatok hangját!

A sorozat többi részéhez hasonlóan ez is színvonalas, szép kiadvány. Az állathangok néhol kicsit ijesztőek (persze tudom, a természetben is), és az információk itt is érdekesen válogatottak. Örömmel jöttem rá, hogy két éve én láttam élőben lundát és hallottam is (ezt akkor tudtam, de mára megfakult az emlék).

Dina91 P>!
Caz Buckingham – Andrea Pinnington: Ismerd meg a tengeri állatok hangját!

Az Applikációt sajnos valamilyen oknál fogva nem lehet letölteni, ettől függetlenül csodálatosak ezek a könyvek. :)

Millázs>!
Caz Buckingham – Andrea Pinnington: Ismerd meg a tengeri állatok hangját!

Szuper és érdekes kiadvány. Ezek az állathangok… nem is gondoltam volna, hogy ilyen vicces hangot adnak ki…

Carsi>!
Caz Buckingham – Andrea Pinnington: Ismerd meg a tengeri állatok hangját!

A sorozat megszokott szinvonalán van ez is.
Kisfiamat annyira nem nyűgözte le, ennek oka, hogy nincs benne se bagoly, se varjú. De van pingvin, szóval elő-elő kerül :)
Meg persze ott a személyes kedvencem is, a hosszúszárnyú bálna.

Hibának mondhatnám, hogy hangos. Mármint az olvasott többi könyvhöz képest nagyobb a hangereje. Kicsit bántja a fület.