Lábad ​előtt a világ 4 csillagozás

Cathy Williams: Lábad előtt a világ Cathy Williams: Lábad előtt a világ

Maga egy sznob, én pedig utálom a sznobokat! – fakad ki Lizzy, a fiatal tanárnő, amikor Louis Jumeau, a milliárdos azzal gyanúsítja a lány nővérét, hogy kivetette a hálóját az ő legjobb barátjára. Lizzy hiába bizonygatja a férfinak, hogy a vagyon nem minden, Louis az összes nőt pénzéhes vadmacskának tartja. Csakhogy a vagány fiatal lányt egészen más fából faragták…

Eredeti cím: In Want of a Wife?

Eredeti megjelenés éve: 2011

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Júlia

Harlequin Magyarország, Budapest, 2015
96 oldal · ISBN: 9789634072089 · Fordította: Herczog Gábor
Harlequin Magyarország, Budapest, 2014
94 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789635387625 · Fordította: Herczog Gábor

Cathy Williams: Lábad előtt a világ

Nagyon szeretem Cathy Williams füzeteit. Eddig mindegyikben kellemesen csalódtam.
Ez is nagyon jól sikerült kis történet.
Tetszett nagyon az alapszitu, de leginkább Lizzy karakterét szerettem meg.
Olvastam volna még tovább ezt a sztorit. Kíváncsi lettem volna, a többi testvérre is. A lényeg, hogy nagyon jó kis füzi volt ez. Aki szerette a
Cathy Williams: Csókot lopni…
-t, az olvassa el ezt is.

christine I>!
Cathy Williams: Lábad előtt a világ

Érdekes füzet volt, a Sharp család nagyon felkeltette az érdeklődésemet. A szereplők között tényleg izzott a levegő, egészen az utolsó oldalakig. Ejj, nekem ez az újratalálkozás abszolút nem nyerte el a tetszésemet; itt most nem csak a pasi, hanem a csaj is megváltozott, abszolút nem úgy viselkedtek, mint ahogyan kellene, pedig az elején épp amiatt szerettem meg őket, amiért olyan kis esetlenek voltak mindketten. Kár érte, Cathy történeteit eddig többé-kevésbé szerettem, de így, ezek után…

baba03 P>!
Cathy Williams: Lábad előtt a világ

Ez most nekem nem jött be annyira. Nagyon előítéletes volt Louis és Lizzy is, makacsul kitartottak amellett, amit első pillanatban gondoltak a másikról. Aztán persze be kellett látniuk, hogy nem egészen így van, Louis nem annyira sznob, mint Lizzy gondolta és Lizzy sem csak a péntre hajt, ahogy Louis gondolta.

zuna19 >!

– Azt hiszem, józanul kell szemügyre vennünk a dolgokat.
– Úgy beszélsz, mint egy tanárnő.
– Tanárnő vagyok.
– De nem a hálószobában. Itt nyugodtan lehetsz tudásszomjas tanuló, aki kíváncsi, hogy mi újat mutathatok neki.

zuna19 >!

– Maga nem hisz a szerelemben – állapította meg keserűen Lizzy.
– Hiszek a szexuális vonzerőben és a házasság intézményében.
– De a szex nem lehet egy házasság alapja. Egyszer csak elmúlik az izgalom.

zuna19 >!

– Küldetek fel magának valami ennivalót. Mire volna gusztusa?
– Saját kezűleg akarja elkészíteni?
– Akkor jobban ízlene?
– Nem. Biztosan nem. – Lizzy üveges tekintete a férfi széles válláról a keskeny csípőjére és hosszú, izmos lábára vándorolt. – Attól félnék, hogy egy csipetnyi arzént is belekever.

Sharon Kendrick: Válj el, de nélkülem!
Sharon Kendrick: Érzéki angyal
Elizabeth Krueger – Nora Roberts – Anne Mather: Nem csalás, nem ámítás / Legyőzhetetlen hármas / Apa nélkül nem megy
Carol Marinelli – Anne Mather – Jackie Braun – Allison Leigh: Kertek alatt / Megszakad a szív / Fel a kezekkel! / Melyiket szeressem?
Anne Mather – Barbara McMahon – Rebecca Winters – Gina Wilkins: Családi titkok / Szellő szárnyán / Szívem kikötője / Rendkívüli híradás
Sarah Morgan: Papás-mamás komolyan
Barbara Cartland: A szerelem küldönce
Sandra Marton – Kathryn Ross – Marjorie Lewty: A meztelen valóság / Kalandnak indult / Kettős esküvő
Sally Wentworth – Anne Mather – Anne Hampson: Egyezzünk meg! / Az erősebb szenvedély / Aphrodité oltalmában
Alison Roberts – Sarah Morgan – RaeAnne Thayne: Kis karácsony, skót karácsony / Az ajándék te vagy / Csókolj még!