Hóesés ​Cotswoldsban 8 csillagozás

Cathy Williams: Hóesés Cotswoldsban

Theo Rushing mindent megtenne, hogy beteg édesanyja kedvéért visszavásárolja egykori szülőházát a festői Cotswoldsban. Amikor becsönget, arra számít, hogy egy idős házaspárral fog találkozni, de legnagyobb meglepetésére a lányuk, Becky nyit ajtót. Mivel odakint hóvihar tombol, és az utak járhatatlanná váltak, a csinos állatorvosnő kénytelen beengedni a tagadhatatlanul vonzó és jóképű idegent. Theo a fagyos télből egyenesen egy kellemes, meleg fészekbe csöppen, és a hely hangulata, Becky természetessége egyre jobban elvarázsolja…

Eredeti cím: Snowbound with His Innocent Temptation

Eredeti megjelenés éve: 2017

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Júlia

96 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634489597 · Fordította: Várnai Péter
96 oldal · ISBN: 9789634489603 · Fordította: Várnai Péter

Dixy05>!
Cathy Williams: Hóesés Cotswoldsban

Megint csak az a problémám, mint az előző füzettel. Cuki borító, érdekes történet, de valami hiányzik, hogy azt mondhassam, igen, tetszett, jár az öt csillag. Most valahogy a szereplők sem lettek a kedvenceim. A történet is gyors volt és csapongó, valahogy nem volt meg a kerete. Nekem megint hiányzott a nagy, mély szerelem. Azért nem bánom, hogy elolvastam, sőt a szerelmes jelenetek igazán szépek voltak. Talán majd legközelebb nagyobb szerencsém lesz.

96 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634489597 · Fordította: Várnai Péter
Paulina_Sándorné P>!
Cathy Williams: Hóesés Cotswoldsban

Aranyos történet volt, jó kis kikapcsolódás. Theo aranyos volt. Becky érdekes lány. Tetszett, ahogy próbálták megjátszani magukat Theo anyja miatt. De szerencsére a kémia jobban közbeszólt, mint ők gondolták volna. Bár nem értettem egyet Theo tervével megértem miért tette.

Aurora_Michaelis P>!
Cathy Williams: Hóesés Cotswoldsban

Ez a harmadik romantikus füzetem. Megint az az érzésem, hogy sokkal többet ki lehetett volna hozni ebből a sztoriból, ha nem ismételgetős agyalással tölti ki a szerző az oldalakat, hanem például értelmes cselekménnyel. Azon már túltettem magam, hogy a hősnő milyen gyorsan a pasi ágyában köt ki, kevés az oldal, gyorsan kell egymásra találniuk. És itt legalább bujább ágyjelenetek is voltak spoiler. A főhősök végül is szimpatikusak voltak, és az is tetszett, hogy a konfliktus a végén gyorsan megoldódott. Összességében viszont olyan semmilyennek érzem az egészet. (A borítón lévő pár annyira illúzióromboló, egyáltalán nem így néznek ki a szereplők, pláne nem a pasi.)

Sharon Kendrick: Válj el, de nélkülem!
Sharon Kendrick: Érzéki angyal
Elizabeth Krueger – Nora Roberts – Anne Mather: Nem csalás, nem ámítás / Legyőzhetetlen hármas / Apa nélkül nem megy
Carol Marinelli – Anne Mather – Jackie Braun – Allison Leigh: Kertek alatt / Megszakad a szív / Fel a kezekkel! / Melyiket szeressem?
Anne Mather – Barbara McMahon – Rebecca Winters – Gina Wilkins: Családi titkok / Szellő szárnyán / Szívem kikötője / Rendkívüli híradás
Sarah Morgan: Papás-mamás komolyan
Barbara Cartland: A szerelem küldönce
Sandra Marton – Kathryn Ross – Marjorie Lewty: A meztelen valóság / Kalandnak indult / Kettős esküvő
Sally Wentworth – Anne Mather – Anne Hampson: Egyezzünk meg! / Az erősebb szenvedély / Aphrodité oltalmában
Alison Roberts – Sarah Morgan – RaeAnne Thayne: Kis karácsony, skót karácsony / Az ajándék te vagy / Csókolj még!