Hóban-rosszban 10 csillagozás

Cathy Williams: Hóban-rosszban

Jennifer soha senkivel nem beszélt arról az éjszakáról, amikor bevallotta Jamesnek, hogy kamaszkora óta szerelmes belé, a férfi pedig kedvesen ugyan, de visszautasította. Négy év telt el azóta, ám a lány nem heverte ki a csalódást. Most, amikor télvíz idején egy csőtörés miatt haza kell térnie a szülői házba, úgy tudja, nem fog találkozni Jamesszel, aki épp Szingapúrba készül. Azzal azonban nem számol, hogy az erős havazás elzárja a vidéki birtokot a külvilágtól, ők ketten pedig ott maradnak a hó, az emlékek, az érzelmek és a szenvedély fogságában…

Eredeti cím: The Girl He’d Overlooked

Eredeti megjelenés éve: 2012

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Júlia

Vinton, Budapest, 2020
Vinton, Budapest, 2020
96 oldal · ISBN: 9789634489429 · Fordította: Scheer Katalin

zuna19 >!
Cathy Williams: Hóban-rosszban

Pár napja figyeltem fel a füzetre és már nagyon vártam, hogy neki kezdhessek végre. Kicsit csalódás, mert többet vártam a történettől. De szerintem még így is szerethető a karakterek miatt. Érdekes, hogy mellékszereplők alig voltak és nem is igazán szerepeltek benne, csak a két főszereplő.

Paulina_Sándorné P>!
Cathy Williams: Hóban-rosszban

Tetszett a történet, bár az elején haragudtam James-re, bár valahol megértem – nem teljesen, de el tudom fogadni a magyarázatát. Jennifer szimpatikus volt, tetszett, ahogy belevágott a nagy utazásba és elment Párizsba. Nagyon mélyek voltak az érzései, spoiler Nem semmi mennyiségű hó esett le. A természet nagy segítségükre volt.

Méá>!
Cathy Williams: Hóban-rosszban

Egész jó volt a történet ezen a 90 kilencven oldalon. Nem nyújtott sokat, egyszer el lehetett olvasni.