Eljön ​a mi időnk! 11 csillagozás

Cathy Williams: Eljön a mi időnk!

Javier Vasquez mindent elért, amire vágyott. Kitört a madridi szegénynegyedből, elvégezte az egyetemet, harmincnégy évesen pedig egy egész cégbirodalom felett uralkodik. Annyi a pénze, hogy száz év alatt sem tudná elkölteni, valami mégis hiányzik neki. Hogy pontosan mi, arra akkor jön rá, amikor Sophie Griffin-Watt váratlanul újra felbukkan az életében. A lány anyagi gondokkal küzd, Javier pedig úgy érzi, végre eljött az ő ideje. Ám miután elcsábítja Sophie-t, döbbenetes titokra derül fény…

Eredeti cím: A Virgin for Vasquez

Eredeti megjelenés éve: 2016

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Júlia

Vinton, Kecskemét, 2020
96 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634489573 · Fordította: Scheer Katalin
Vinton, Budapest, 2020
96 oldal · ISBN: 9789634489580 · Fordította: Scheer Katalin

christine I>!
Cathy Williams: Eljön a mi időnk!

A háttérsztori és a cselekmény nagyon tetszett, viszont a szereplőket abszolút nem sikerült megkedvelni, főleg Javiert. De ez legyen az én hibám. Amúgy egy nagyon könnyed, jól és logikusan összerakott történet, rég olvastam már olyan füzetet, ami ilyen komplex lett volna.

Dixy05>!
Cathy Williams: Eljön a mi időnk!

Izgalmas borító, ígéretes fülszöveg. Viszont a tartalom mégsem hozta, amit vártam. Valahogy többre, jobbra számítottam. Újabban egyre több romantikus füzetben merül fel a téma: a régi szerelmeseket újra összesodorja az élet, azonban az egyik felet csak a bosszú hajtja. Aztán persze fény derül a múlt titkaira és végül mindenki belátja a hibáit. Cathy Williams füzeteit mindig nagyon szerettem, számos kedvencem van közöttük. Viszont ez a mostani nem volt elég meggyőző számomra, valami hiányzott. Azért jól esett a pár óra kikapcsolódás, amit a kis füzet nyújtott.

Vinton, Kecskemét, 2020
96 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634489573 · Fordította: Scheer Katalin
Paulina_Sándorné P>!
Cathy Williams: Eljön a mi időnk!

Maga a történet tetszett, de valami miatt mégsem vagyok elégedett, mintha hiányozna valami. Javier szimpatikus volt. Sophie szüleit nem kedveltem meg, főleg, hogy több minden felszínre került velük kapcsolatban. Tetszett, ahogy Sophie küzdött nem adta fel, még a saját életét is beáldozta a családja miatt.

Bookaholic77 >!
Cathy Williams: Eljön a mi időnk!

Ne ítélj elsőre! Hiszen a lány nem azért hagyta el a szerelmét évekkel korábban, mert a pénz többet jelentett neki. Ez most nekem nagyon tetszett!! Javier a történetben több változáson is keresztülment, nagyon szimpatikus volt, ahogy Soph is, aki a családjáért bármit megtett. Ellenben Oliver-el, aki inkább Amerikáig szalad. Helyesek voltak, ahogy a 7 évvel ezelőtti érzéseikkel viaskodtak és végül spoiler. Aranyos volt!

Faun1986>!
Cathy Williams: Eljön a mi időnk!

Nagyon tetszett. Minden félreértés ellenére sikerült nekik. Happy End!

Bookaholic77 >!

Sophie viszont szerelmes, ami azt jelentette, hogy mindenképpen vesztesként kerül ki a történetből.

Sharon Kendrick: Válj el, de nélkülem!
Sharon Kendrick: Érzéki angyal
Elizabeth Krueger – Nora Roberts – Anne Mather: Nem csalás, nem ámítás / Legyőzhetetlen hármas / Apa nélkül nem megy
Carol Marinelli – Anne Mather – Jackie Braun – Allison Leigh: Kertek alatt / Megszakad a szív / Fel a kezekkel! / Melyiket szeressem?
Anne Mather – Barbara McMahon – Rebecca Winters – Gina Wilkins: Családi titkok / Szellő szárnyán / Szívem kikötője / Rendkívüli híradás
Sarah Morgan: Papás-mamás komolyan
Barbara Cartland: A szerelem küldönce
Sandra Marton – Kathryn Ross – Marjorie Lewty: A meztelen valóság / Kalandnak indult / Kettős esküvő
Sally Wentworth – Anne Mather – Anne Hampson: Egyezzünk meg! / Az erősebb szenvedély / Aphrodité oltalmában
Alison Roberts – Sarah Morgan – RaeAnne Thayne: Kis karácsony, skót karácsony / Az ajándék te vagy / Csókolj még!