Apa ​karácsonyra / Hamvas liliom / Nem csak kötelesség 1 csillagozás

Cathy Williams – Carole Mortimer – Rosemary Gibson: Apa karácsonyra / Hamvas liliom / Nem csak kötelesség

Apa karácsonyra
Leigh minden erejével küzdött, hogy eltartsa elhunyt nővére kislányát, végül mégis kénytelen felkutatni az ismeretlen apát. Nicholast villámcsapásként éri a hír, hogy van egy hétéves gyereke. Zavarát és ellenérzését a hírhozóra, Leigh-re zúdítja. A lánynak mégsem marad más választása, mint elfogadni a férfi ajánlatát…

Hamvas liliom
Lilli egy estélyen bánatában felönt a garatra, majd együtt tölti az éjszakát a vonzó Patrickkel, akivel aznap ismerkedett meg. A baj csak az, hogy a lány másnap reggel semmire sem emlékszik. Patrick nagyra értékeli alkalmi szeretője „teljesítményét”. Kérdés, vajon igazat mond-e…

Nem csak kötelesség
Legédesebb álmából ébreszti fel Betht a főnöke telefonja, hogy azonnal menjen a lakására. A lány éjnek éjén elindul, hogy jól beolvasson Jamesnek, amiért még aludni sem hagyja, de meglepetésére ezúttal nem titkárnői minőségben hívta őt a férfi. A házban Betht nagy ordítás fogadja: James nem boldogul féléves unokaöccsével…

Eredeti cím: A Daughter for Christmas / Married by Christmas / Baby in the Boardroom

Harlequin Magyarország, Budapest, 2001
288 oldal · puhatáblás · ISBN: 9635369085 · Fordította: Kis Zita Margit, G. Korda Edit, Káli Sarolta

zuna19>!

Egyedül az utolsó történet tetszett. Az első kettő kínosan rossz volt. Látszik, hogy azért inkább az újakhoz vagyok szokva. A nyelvezete is furán hat rám.
A harmadik mintha azért frissebb lenne, vagy csak fel lett újítva. Mindegy is azt szerettem nagyon.

Sharon Kendrick: Érzéki angyal
Alison Roberts – Sarah Morgan – RaeAnne Thayne: Kis karácsony, skót karácsony / Az ajándék te vagy / Csókolj még!
Sarah Morgan: Kis karácsony, nagy szerelem
Anne Mather – Sara Craven – Emma Darcy: Feltámadt szerelem / A gyerekért mindent / Karácsonyi csoda
Debbie Macomber – Merline Lovelace – Anne Mather – Linda Turner: Ha eljő a karácsony / Fenyőillatú éj / Fehér karácsony / A karácsonyi gyermek
Sarah Morgan – Kimberlex Lang – Kate Hewitt: Minden jó, ha a vége jó / Szex az exszel / Az elvarázsolt kastély
Sarah Morgan – Alison Roberts: Tóvidéki ünnep / Mint a forgószél
Fiona Harper: Tigris vagy medúza?
Liz Fielding: Hamupipőke tűsarkúban
Sarah Morgan: Karácsony tizenkét napja