Arcpirító ​ajánlat 17 csillagozás

Cathy Williams: Arcpirító ajánlat Cathy Williams: Arcpirító ajánlat

Rosie nehezen szánja rá magát, hogy elmenjen tragikus körülmények között elhunyt barátnője temetésére. Hiszen ott találkozni fog Amanda férjével, Angelóval, akit annyira szeretett! A férfi azonban elhagyta őt, és kisvártatva feleségül vette „a másik lányt”. A végrendelet mindenkit megdöbbent: Mandy a régi barátnőjére hagyta cornwalli nyaralóját, talán azért, hogy így kérjen tőle bocsánatot a múltban elkövetett hibáiért. Angelo azonban nem hagyja annyiban a dolgot, és kegyetlen választás elé állítja Rosie-t…

Eredeti cím: A deal with Di Capua

Eredeti megjelenés éve: 2013

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Júlia

Harlequin Magyarország, Budapest, 2017
94 oldal · ISBN: 9789634079910 · Fordította: Párkányi Marcella
Harlequin Magyarország, Budapest, 2017
94 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634079903 · Fordította: Párkányi Marcella

zuna19 >!
Cathy Williams: Arcpirító ajánlat

Csak úgy pörögtek a lapok. Nagyon olvastatta magát.
Az alaptörténet nagyon tetszett. Ezért is kezdtem neki.
A karakterek valahogy nem lettek szimpatikusak.
Nagyon nem tetszett, hogy Rosie annak ellenére, hogy mennyire erős jellemnek vallja magát, már az első adandó alkalommal megtört. Angelo nagyon unszimpatikus karakter volt. A végére se sikerült megkedvelnem.

christine I>!
Cathy Williams: Arcpirító ajánlat

Érdekes volt az alapötlet, a szereplők tipikusak voltak, semmi újat nem adott a történet, de olyan jól esett a nyüzsgésben, hogy nagyon. Egy próbát mindenképp megér.

sarahangel>!
Cathy Williams: Arcpirító ajánlat

Nem volt ez rossz, de zavaró volt, hogy amiatt szakadt el egymástól évekre az egymást szerető pár, mert nem kommunikáltak rendesen egymással, ami félreértésekhez vezetett. És amikor újra egymás útjába sodorta őket az élet, akkor is ugyanez volt a probléma, nem beszélték meg a múltban történteket, kivéve spoiler. Ettől függetlenül tetszett, bár a fülszöveg alapján még jobbat vártam tőle.

repe993 P>!

Egyet kell értenem az előttem szólóval: https://moly.hu/ertekelesek/2273597

Mindemellett: értem én, hogy a címben szerepel, hogy arcpirító, de a szerző/fordító valamiféle díjat kapott, hogy hányan tudja elsütni ezt a szót 95 oldalon?

B_Dori>!
Cathy Williams: Arcpirító ajánlat

A szereplők végi elég felületesek maradnak emiatt nem válnak igazán szerethetővé. Maga az alap gondolat amúgy jó volt.

zuna19 >!

– És kikkel találkozol még a munkád során? – Csupán az első munkákat szerezte meg Rosie-nak, amiket aztán jó néhány további megbízás követett. Azóta fogalma sem volt, hogy a lány kiknek dolgozik.
– A legkülönfélébb emberekkel. – Rosie megvonta a vállát. – Nem akarsz segíteni?
Angelót azonban túlságosan lefoglalta, hogy a titokzatos, ismeretlen embereken morfondírozzon, akikkel a lány kapcsolatba kerülhet.
– Mégis milyenekkel? Az ember nem lehet elég óvatos.
– Jól elboldogulok.
– Mégis elkövetted a hibát, hogy egy pszichopatával randevúztál.

T_Vicky P>!

– […] Ismersz te engem egyáltalán?
– Ez olyan kérdés, amin órákig tudnék gondolkodni.

3. fejezet

Sharon Kendrick: Válj el, de nélkülem!
Sharon Kendrick: Érzéki angyal
Elizabeth Krueger – Nora Roberts – Anne Mather: Nem csalás, nem ámítás / Legyőzhetetlen hármas / Apa nélkül nem megy
Carol Marinelli – Anne Mather – Jackie Braun – Allison Leigh: Kertek alatt / Megszakad a szív / Fel a kezekkel! / Melyiket szeressem?
Anne Mather – Barbara McMahon – Rebecca Winters – Gina Wilkins: Családi titkok / Szellő szárnyán / Szívem kikötője / Rendkívüli híradás
Sarah Morgan: Papás-mamás komolyan
Barbara Cartland: A szerelem küldönce
Sandra Marton – Kathryn Ross – Marjorie Lewty: A meztelen valóság / Kalandnak indult / Kettős esküvő
Sally Wentworth – Anne Mather – Anne Hampson: Egyezzünk meg! / Az erősebb szenvedély / Aphrodité oltalmában
Alison Roberts – Sarah Morgan – RaeAnne Thayne: Kis karácsony, skót karácsony / Az ajándék te vagy / Csókolj még!