Macskaösztön (Boszorkányok 3.) 99 csillagozás

Cathy Arrow: Macskaösztön Cathy Arrow: Macskaösztön

Rebecca élete nem egyszerű az Evans család palotájában. Miután egy könnyűnek tűnő feladatot kell megoldania, rájön, hogy „semmi nem olyan, és nem az, mint aminek látszik”.
A Natalie úrnővel, Willel és Jeremyvel kapcsolatban felbukkanó rejtély teljesen összezavarja, a két fiú változó viselkedése pedig egyenesen kiakasztja őt…

Rebecca Laris · Alice · Jeremy Evans · Will Evans · Natalie úrnő

Nikolett0907 P>!
Cathy Arrow: Macskaösztön

„Kócos, fekete boszorkányhaja elöl a szemébe lógott, tekintete fürkészően vizsgált, miközben a szája egyik sarka felfelé görbült.
– Ha ilyen fenséges jutalmakat osztogatsz, minden nap minden
órájában meg kell, hogy mentselek valamitől – mormogta.”

Szeretem az írónő munkáit és nagyon élvezem az előolvasást.
Köszönöm, hogy most is lehetőségem adódott.

A történet ott folytatódik ahol az előző abba maradt.
Rendkívül izgalmasnak találtam, egészen a végéig.
Ott viszont megtorpantam.
Tudom, hogy függővéges, de ennél nagyobb csattanóra számítottam….igen tudom, hogy ez is elég kemény, de az előzőt nem érte el ….
Rebecca kicsit idegesített, ugyanakkor annyira megtudom érteni, hogy miért viselkedett a végén úgy….nehéz természetű leányzó…..
A fiúk hozták a színvonalat.
És egy hatalmas igazságra is rá kellett jöjjek: „Tényleg nem minden fekete, vagy fehér, ahogy az sem igaz, hogy minden az lenne amit látunk.”

A novella megérne egy könyv verziót is.
És szorgalmazom és mindenképpen várom a folytatást.
Ebből a világból nem lehet elég…..♥

Gorkie P>!
Cathy Arrow: Macskaösztön

Vegyes érzéseim vannak. Az alaptörténet és a világ továbbra is nagyon érdekes, kíváncsian várom, hogy mi fog kisülni ebből. Gyorsan olvasható és közvetlen a stílus.
Rebecca viszont továbbra sem lett szimpatikus. Önző és buta. Pl.: spoiler Ráadásul, spoiler
Nem tudom eldönteni, hogy most a fantasy vagy a romantikus szálra épül-e a sorozat. Hol ez, hol az kerül előtérbe.
Természetesen, még folytattam, mert a fantasy vonal nagyon tetszik és biztos lesznek még itt meglepetések. :)

Deziréé>!
Cathy Arrow: Macskaösztön

Mindig olyan szerencsésnek érzem magam, mikor az írónő felkér, hogy olvassam el az egyik történetét és mondjam el a véleményem. Megjegyzem ezt a történetet is izgatottan vártam már mi fog a következő részben történni. Igen az írónő mindig szereti az ilyen szép izgi vége mondatokat, ami után egyből el akarod olvasni a folytatást.
Ez a rész úgy gondolom sokkal összeszedettebb volt, mint az előző kettő. Pedig az első két rész is izgalmasra, érdekesre sikeredett mégis ez teljesen más. Sokat fejlődött az írónő tudása.
Újabb izgalmas kalandokba keveredtem a főhőssel.
Most is jelenleg azon gondolkozok, hogy mi lesz a folytatásban, mert egyszerűen ismételten annyi kérdés merült fel bennem, hogy tudnom kell mi lesz Rebeccával.
Remélem hamarosan olvashatom a következő részt.

christine I>!
Cathy Arrow: Macskaösztön

Ezt a függővéget, te jó ég! ❤
Izgalom. Ez a legmegfelelőbb szó erre. Kezdem megszeretni mindkét srácot, ami baj… :')))

ap358 P>!
Cathy Arrow: Macskaösztön

Na neeee! Most komolyan itt kell abbahagyni?
Az első két kötet után úgy érzem, most kezdem megkedvelni Rebeccát. A kezdetekhez képest rengeteget változott: érdekli a boszorkányvilág, kiáll magáért, határozott és gyanakvó. Ez a lány az, akit a második kötetben szívesen láttam volna, ahogy a „nemtörődöm” tini jelleme formálódik, átalakul. Rebecca kezdi megérteni, hogy semmi nem az, aminek látszik.
A szerelmi szál bonyolódik, ám az érzelmi vonal nem kap nagy szerepet, de most nem is ezen volt a hangsúly.
A történet stílusát is erősebbnek, olvasmányosnak és könnyednek találtam.
Ami viszont a cselekményt illeti, most kalandokban nem bővelkedhettem. Ha ez egy teljes könyv lenne, akkor ez lett volna a pihentető rész, ami olyan információkat tartalmaz, amiknek később lesz jelentőségük, de így, különálló részként nem igazán ütött. Már éppen kezdene valami bonyodalom kialkulni, amikor véget ér. Nincs nagy csattanó, mégis bosszantó, hogy ott van elvágva, ahol belelendülne az olvasó.
Ezért is remélem, hogy minél hamarabb jön a folytatás.

SurrealFlash>!
Cathy Arrow: Macskaösztön

Akkor csapjuk is fel a következő részt! :)
Még mindig tetszik és izgalmas! Kíváncsi vagyok a felmerülő rejtélyekre. Ki volt Amanda? Mit jelentett a végén az a beszélgetés a két testvér között? Mi a szerepe Beccának a kastélyban? Furcsa, túl furcsa.

Any>!
Cathy Arrow: Macskaösztön

Hááát… nem vagyok elajulva. Túl sok felesleges romantikus szösszenet. Már ha ezt romantikának lehet nevezni. Inkább csak erőltetett mozzanatok, amiknek semmi szerepük a történetben. Becca mintha kezdene végre felnőni, de még mindig érződik rajta a gyermeki naivitás. Sok az értelmetlen ismétlődés, mint pl a bálak. Mindben ugyanaz történik szinte.
Nem igazán kötött le. Gyenge limonádé.

kratas P>!
Cathy Arrow: Macskaösztön

Na jó, megadom magam és értékelem az ötletességet, a stílust és minden egyebet ötösre. Csak miért ilyen rövid? :(

chhaya>!
Cathy Arrow: Macskaösztön

Egyre több rejtély, egyre több kaland, egyre több és töményebb szerelmes vergődés (sajnos)… A világ leírása érdekes és izgalmas, bár kissé túlságosan a főhős gondolatai és problémái körül forog. Illetve sokszor kiszámítható, de nem is baj, sodor a könnyed lendület… Viszont: több macskát vártam, pedig eredetileg emiatt kezdtem a sorozatba. :D

ap358 P>!

– […] Nem lennél büszke rám, ha tudnád, mennyi mindent elrontottam…
– Hisz még csak tizenhat éves vagy, kicsikém…

Kapcsolódó szócikkek: Rebecca Laris
SurrealFlash>!

Próbáltam eldönteni magamban, hogy mennyire bízhatok meg benne. Aranyszínű szeme és finom vonásai bizalmat sugároztak. Az ajkamat harapdáltam idegességemben.

Boszorkányok U>!

– Jeremy… – nyögtem magamon kívül.
Jeremy felhúzta a szemöldökét, de közben játékosan mosolygott.
– Igen?
– Megmentettél.
– Tényleg? – kérdezte, mint akit meglepetésként ér a hír. – Észre sem vettem.

Kapcsolódó szócikkek: Jeremy Evans · Rebecca Laris
Boszorkányok U>!

– A legjobb az lenne, ha hazamennél, és sohasem térnél ide vissza többé – súgta. – Itt semmi nem olyan, és nem az, mint aminek látszik.
Megdermedve bámultam rá.
– Elfelejted, hogy rabszolgává tettek – nyögtem ki nagy nehezen.
Will elhúzta a száját.
– Az öcsém tehet mindenről[…]

Kapcsolódó szócikkek: Rebecca Laris · Will Evans
Boszorkányok U>!

– Ez borzasztó! – szörnyedtem el, miközben a tükörben méregettem magam. – Alice! Nem vehetnék fel valami kényelmesebb cuccot? Mondjuk, farmert, pulóvert és dzsekit?
– Ó, te lány, miket beszélsz! A nők nem hordanak ilyesféle holmikat!
– Az emberi világban igenis hordanak! – vitatkoztam. – Ott már a huszonegyedik századot írjuk!
– Itt viszont így kell öltözködni! […]

Kapcsolódó szócikkek: Alice · Rebecca Laris
Boszorkányok U>!

– De azt mondta… – kezdte Natalie, mire Eveline gyilkos pillantással kapta fel a fejét.
– Talán nem találod elég nagy kiváltságnak, hogy engem szolgálhatsz?! – kérdezte élesen.
Natalie szégyenkezve lesütötte a szemét.
– Dehogynem, főboszorkány – mondta halkan.

Kapcsolódó szócikkek: Natalie úrnő

– Ha ilyen fenséges jutalmakat osztogatsz, minden nap minden
órájában meg kell, hogy mentselek valamitől – mormogta.

Kapcsolódó szócikkek: Jeremy Evans · Rebecca Laris

Boszorkányok sorozat · Összehasonlítás