Akkor ​is szeretnél? (Kismackó 1.) 59 csillagozás

Kismackót nyugtalanítja valami.
Vajon mennyire szereti őt az édesanyja? Akkor is szereti, ha Kismackó rosszalkodik?
Akkor is, ha valami nagy baj lesz?
Igen. Az anyai szeretet mindennél erősebb, és Kismackó megtanulja, hogy ez nem fog megváltozni soha.

Megható történet az anyai szeretetről és a gyermeki kíváncsiságról Szabó T. Anna és Dragomán Pali – anya és fia – közös fordításában.

Eredeti cím: Will you still love me if…?

Eredeti megjelenés éve: 2014

Manó Könyvek, Budapest, 2017
26 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789634033066 · Fordította: Szabó T. Anna, Dragomán Pali · Illusztrálta: Eve Tharlet

KönyvParfé P
Catherine Leblanc: Akkor is szeretnél?

Ilyenek ezek az Anyukák. Bármit csináljunk is mi, gyerekek, mindig szeretni fognak bennünket. És az Apukákkal is ez a helyzet. :)

ziara P
Catherine Leblanc: Akkor is szeretnél?

Ez a könyv is a bemutató példányok között volt, nem bírtam ki. Nagyon kedves. Nálunk is sokszor előkerül mostanában, hogy ki mennyire szereti a másikat, és mindig szeretni fogja-e, az én kicsikémnek is kardinális kérdés, így nem is kérdés, hogy a szívembe zártam a könyvet egyből. A rajzok is nagyon kedvesek, nem eget rengetők, de szépek.

Izolda +SP
Catherine Leblanc: Akkor is szeretnél?

Cuki, kedves, humoros, egészséges lelkű és lehet kistesóvárósan is mesélni. Kell.

2017. 02. – Tita (majdnem) 3.
Népszerű kérdéskör ez nálunk.
– Nyuszi, szeretlek. Tudod?
– Ühüm. / Mikor? Mondd el.
És akkor itt el kell sorolni, hogy akkor is, ha alszik, ha dolgozom, ha hisztizik, ha nem hisztizik, ha nyávog, ha rendesen beszél, ha összebújunk, ha nem bújunk össze, ha kiabálok, ha nem, stb.
Most meg ezt mesélteti. Sokszor.

Ninácska P
Catherine Leblanc: Akkor is szeretnél?

Ha nem itt a könyvtárban az Olvasók előtt olvasom, talán még sírtam is volna, hiszen ez egy igazán csodálatos, bájos, imádni való, kedves történet! Egyik kedves Kolléganőm ajánlotta, aki imádja Eve Tharlet illusztrációit. A könyv minden tekintetben tökéletes, jó szívvel tudom ajánlani Mindenkinek, főleg kisgyerekes szülőknek!

Bár ne lenne ilyen drága ez a pár oldal…

Uzsonna
Catherine Leblanc: Akkor is szeretnél?

Nagyon fontos (lenne) a gyereknek, hogy tudja, akkor is szeretik, ha rosszalkodik. És nagyon fontos (lenne) a szülőnek is, hogy ezt kifejezze a gyermeke felé. Nagyon fontos könyv (lenne) ez mindkettőjük számára! És emellett cuki is! :-)

AniTiger MP
Catherine Leblanc: Akkor is szeretnél?

Az illusztrációk nagyon aranyosak, akárcsak a könyvecske mondanivalója. Bájos, ahogy a kismaci töpreng, hogy mik azok a dolgok, amik ellenére az anyai szív továbbra is szereti őt. Tetszett, hogy őszinte a sztori (illetve ezáltal az anyamaci), vagyis szereti, de ha rosszalkodik, akkor rá fog szólni és picit haragudni is fog. ^^ ❤

k_annamaria P
Catherine Leblanc: Akkor is szeretnél?

Most már teljesen biztos öregszem. Én megkönnyeztem ezt a mesét. Nagyon szép történet az anyai szerettet erejéről.
Visszaemlékeztem, hogy én is kérdeztem ilyet az édesanyámtól és tudom, hogy egyszer majd az én kisfiam is felteszi ezeket a kérdéseket.

gab001 P
Catherine Leblanc: Akkor is szeretnél?

A külseje tetszett meg ennek a könyvnek, s nagyon örültem, amikor elhozhattam a könyvtárból. Aztán elolvastam, s szinte könnyekig meghatott, mert belül még sokkal szebb. Az anyai szeretetről szól, mely törhetetlen, múlhatatlan és megkérdőjelezhetetlen. Kismackó kérdéseinek köszönhetően pedig minderre fény derül. Rövid, mégis felejthetetlen.

Briggan
Catherine Leblanc: Akkor is szeretnél?

Aranyos kis mesekönyv az anyai szeretetről. Nagyon cukik az illusztrációk is. (:

gybarbii
Catherine Leblanc: Akkor is szeretnél?

Nagyon bájos és szívet melengető történet az anyai szeretetről, mintha az én mackóanyumat hallottam volna! @Barbiianyuja <3 Tiszta szívvel ajánlom bárkinek nemtől, kortól függetlenül, hiszen mindenkinek tartogat valami mondanivalót! :)

Caledonia_Valley P

Ha éreznéd, ahogy a szél lágyan fújdogálja a bundádat, látnád, ahogy csillog a napfényben a patak, és hallanád, ahogy fölötted csiripelnek a madarak, biztosan tudnád a szíved mélyén.

Kek P

– És ha azt akarnám, hogy ne szeress?
Mama megint a varrása fölé hajol és csendesen azt mondja:
– Akkor megvárnám, amíg megint szeretnél…

Caledonia_Valley P

És ha nagy, zöld és ronda lennék, ráadásul még bogarak is mászkálnának rajtam?

Mindig a Kismackóm leszel, és szeretni foglak, akármi történik. Mindig!

Kek P

Kismackó játék közben elszakította a kabátját.
– Jaj, Mama haragudni fog!

Mama éppen leült egy kicsit, mert egész nap dolgozott.
– Hát ezt meg hogy csináltad? Add ide, megvarrom!

Kismackó sorozat · Összehasonlítás