Házasság ​hétfőre (Hétköznapi feleségek 2.) 149 csillagozás

Catherine Bybee: Házasság hétfőre

Carter ​Billings bármelyik nőt megkaphatná: befolyásos, gazdag, és nem utolsósorban legalább olyan vonzó, mint egy hollywoodi filmsztár. Csakhogy Carternek más tervei vannak – Kalifornia kormányzói címéért indul. Amikor azonban az Alliance társközvetítő cég ügynöke, Eliza Havens és annak barátnője, Gwen Harrison védelmében verekedésbe keveredik egy texasi bár parkolójában, és felkerülnek az internetre a felvételek, úgy tűnik, elbúcsúzhat a politikai karriertől. Kézenfekvő a megoldás: a lehető leggyorsabban feleséget kell találnia, hogy feledtesse szavazóival apró kihágását, és ki is lehetne alkalmasabb a feleségszerepre, mint a gyönyörű, éles elméjű, és a verekedés óta óriási bűntudattal küzdő Eliza Havens. Egy probléma van csak: Eliza hallani sem akar Carterről, és a sajtónyilvánosságtól is zavarba jön. A parkolóbeli incidens után a rájuk irányuló reflektorfény mégis közelebb hozza őket egymáshoz. Eliza nem tagadja tovább, hogy mindennél jobban vonzza a férfi, és Carter számára is… (tovább)

Eredeti megjelenés éve: 2012

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Vörös Rózsa történetek Studium Plusz

352 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786155611841 · Fordította: Sinka Erika

Catherine Bybee: Házasság hétfőre

Hmmm. A csillagozásomból is kiderül, hogy ez sokkal jobban tetszett, mint az előző rész. Izgalmasabb és érzelmesebb volt a történet. Itt már véltem felfedezni a karakterek közt egy kis kémiát. Habár a vége nagyon gyorsan össze lett csapva. Remélem, hogy az írónő következő sztorija is hozni fogja ezt a szintet.

Trice29>!
Catherine Bybee: Házasság hétfőre

Továbbra is csípem ezt a sorozatot. Azt hiszem egyszerűen rózsaszín realistának fogom nevezni a könyveket. Ez a rész is hozta a megszokott izgalmakat, cukiságot, érzelmeket, kémiát. Nem varázsolt el, de szórakoztatott, így bátran ajánlom olvasásra :o)

Silverlight>!
Catherine Bybee: Házasság hétfőre

Nekem ez a rész gyengébb volt, mint az első, pedig majdnem izgalmasabbnak tartottam. Itt is sikerült némi bűnügyi szálat belevonni a cselekménybe, de annyira nem sikerült jól. Meglepetésekkel persze szolgált, de amiről az egész könyv szólt volna spoiler, teljesen más irányt vett a végére. Nem is értettem, hogy miért kellett ez a megoldás. A meglepetés ereje miatt? Azért, mert sejthető, hogy merre tart a történet, s ne legyen kiszámítható? Nem tudom, de nekem ez a megoldás nagyon nem tetszett, sőt fel is háborított. Az egész könyv valahol már a közepe táján kezd kisiklani. Úgy jönnek össze a szereplők, hogy én nem érzem a kémiát, a mély érzelmeket köztük. Minden felszínes. Persze nem azt vártam, hogy majd csak ágyjelenetek lesznek benne, de azért valamiféle mélyebb érzések jók lettek volna. Az első kötet határozottan jobban tetszett.

352 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786155611841 · Fordította: Sinka Erika
turanett P>!
Catherine Bybee: Házasság hétfőre

Kedves, aranyos történet, némi izgalommal megspékelve. Jó volt olvasni, de valahogy nem varázsolt el, mint az első rész. Egyik karakterrel sem volt bajom. Cartert nagyon vártam. De nekem valami hiányzott. Nem tudom megmondani, hogy mi,de végig hiányérzetem volt. Mindent, amit az első részben megkaptam, itt nem volt meg. Pedig itt még némi krimi szálat is kaptunk. De jó volt egy kicsit Blake-ről olvasni. A harmadik részre viszont már nagyon kíváncsi vagyok. Mi lesz Neil és Gwen szemezgetésének az eredménye :D

Annie1416>!
Catherine Bybee: Házasság hétfőre

Aranyos kis történet volt, kellő mennyiségü humorral, pikáns részekkel, izgalmakkal. Nem billent semerre sem a mérleg nyelve, mindenből volt benne egy kicsi, így lett kerek a könyv.
Ilyet még nem csináltam, hogy a második résszel kezdek egy sorozatot spoiler de elolvasom a másik két részt is, mert Eliza és Carter után érdekesnek tűnik Sam és Blake, valamint Gwen és Neil párosa is. :)

Hencsulátor>!
Catherine Bybee: Házasság hétfőre

Azt pont megkaptam a könyvtől amit vártam, de semmi többet.
Alapvetően izgalmasabb volt, mint az első rész, de valahogy Samék jobban a szivemhez nőttek. (Bocsi, de nincs hosszú i-m :D)
Ha nem olvastam éppen, akkor alapvetően nem rágtam le az összes körmöm, de amikor elővettem, mindig nagyon jó élményt nyújtott.
Várom a harmadik részt!

Ani249 >!
Catherine Bybee: Házasság hétfőre

Az első rész után kíváncsi voltam Carterre, de valahogy ez a történet egy kicsit gyengébb lett. Eliza titka okozta a legtöbb csavart a történetben. Gyorsan olvasható, romantikus történet.

Catherine Bybee: Házasság hétfőre

Elizáék története sokkal izgalmasabb volt, mint Saméké. Bár az elején nem hittem volna, hogy ennyire fogom élvezni. Nem lehet nem szeretni a karaktereket. Mindenki nagyon cuki benne, de a legeslegcukibb mégiscsak Zod. Olyan édes, hogy fiú létére bukik a magas sarkú cipőkre.
Nem gondoltam volna, hogy odaleszek ezért a sorozatért, de tévedtem. Alig várom, hogy Gwen és Neil történetét olvashassam. :-)

Zeraphic>!
Catherine Bybee: Házasság hétfőre

Erre a párosra nem számítottam.
Olyan ellentétek, de hát mint tudjuk, vonzzák egymást ☺
Carter-re kíváncsi voltam az első regény jóvoltából, hogy milyen személyiség valójában, mit rejteget a Hollywood-i álarc.
Most alkalmam nyílt jobban meglátni valódi arcát és meg kell mondjam, bejött ☺

Eliza.
Fogalmam sem volt mi húzódik meg múltjában, mit cipel magával nap mint nap.
Teljesen padlót fogtam, attól pedig még jobban, hogy ekkora veszély ellenére segített Carternek, hatalmas bajba keverte önmagát.

Kedvenc részem itt is volt: spoiler, az a jelenet nagyon megható volt.

Gondolom a következő epizód Gwen és a testőr lesz……az még egy jó sztori lesz ☺

Kuri_Szilvia P>!
Catherine Bybee: Házasság hétfőre

Az első rész olvasása után kaptam jelzést, hogy a többi jobb lesz, mint az volt. és ez igaz is lett. Izgalom, váratlan csavarok, már ismert szereplők, humor.
A krimi szál, a nyomozók és a kutya nagyon tetszett. Ott lebeget nagyon sokáig a kérdés, mit titkol Eliza. Ez plusz izgalmat vitt bele. Érdekes volt látni, hogy Carter aki komoly politika karrier előtt áll, mégis képes olyan dolgokat tenni ami miatt kockáztatja a sikert.
nagyon jó volt a végén az a váratlan fordulat, amit Carter a bátorságának köszönhet. spoiler

zuna19>!

A túlzott magabiztosság bajba sodorhatja az embert.

Kapcsolódó szócikkek: magabiztosság
zuna19>!

Ki a fene használ ilyen jelzőket a hétköznapokban, hogy káprázatos?

zuna19>!

– Inkább magam ítélném meg.
Eliza kifésült a szeméből egy, a laza kontyából elszabadult hajfürtöt. Carter figyelte a mozdulatot, végigkö vette egészen a feje búbjáig.
– Megszólalt a bíró.
– Már nem vagyok bíró.
– Ja, tényleg, politikusnak csaptálfel.
– Úgy mondod, mintha ez valami utálatos dolog volna.
– A politikusokat legalább annyira utálják, mint az ügyvédeket, bírákat.
– Carter volt ez is, az is. Harminchét éves korára magasra mászott a szamárlétrán, és annyi célt valósított meg, mint mások kétszer ennyi idős korukra. Most Sacramentóban indult a kormányzóválasztáson – a közvélemény-kutatások szerint jó eséllyel.
– Ez fájt.
– Ami a szívemen, a számon.

zuna19>!

– Mit szólnál egy kalaphoz? – kérdezte Gwen. – Tudom, az angol lady beszél most belőlem, de titokzatosságot kölcsönöz, és jótékonyan elfedi az idegességet.

Ninácska P>!

Carter a szájába vett egy falatot, és élvezte a fokhagymás mártás és a roston sült csirke aromáját.

Perly>!

– Dillinger és Capone talán tartották volna a látszatot egy jó hollywoodi film kedvéért, de valójában ők is igazi vadállatok voltak, akik nem kímélték a családokat sem. Fenyegetéssel bírták rá az embereket a hallgatásra. A Caponék ma is köztünk élnek. És bármilyen nemzetiségűek lehetnek. Bármilyen korúak.

Perly>!

– Mintha innen hallottam volna hangokat. – Gwen hibátlanul mosolygott hibátlan orra alatt, egyetlen hajszála sem rakoncátlankodott, a frizurája is hibátlan volt. Eliza biztosra vette, hogy annak idején gyűlölték az iskolatársnői a tökéletességéért.
– Csak próbálom elmagyarázni ennek az ostoba jószágnak, hogy szálljon le a cipőimről.
Gwen letette a táskát, és játékosan megfenyegette az ujjával Zodot.
– Rosszalkodunk?
Zod a nyelvét lógatta, barna szemével egyikükről a másikukra nézett.
– De azért kap néhány jó pontot is, amiért csak a drága cuccokra bukik. Tuti, az előző gazdája pasi volt.
– Miből gondolod?
– Az edzőcipőmet nem rágta meg.

Perly>!

Eliza neszezést hallott a háta mögül, és megfordulva azt látta, hogy Zod a hátsó ajtó felé araszol, ahol szintén hevert pár ottfelejtett magas sarkú.
Németül parancsolt megálljt a kutyának, majd ment, és elrakta a cipőket.
– Nehéz elhinni, hogy Zod cipőkre gerjed marhahús helyett.
– Senkinek sem szabad beszélnünk a gyengeségéről, különben félő, hogy cipőügynökök özönlik el a házat.

Perly>!

Carter először egyetlen kőre gondolt, de szerinte Eliza, bármennyire is titkolja, odavan a drága holmikért. A kemény külső lányos lány szívet rejt.

krisztin1>!

– Nagyszerűen festesz – mondta.
– Akkor megvakultál – súgta Eliza, és mosolygott, ahogyan Carter is.

Hétköznapi feleségek sorozat · Összehasonlítás