Nem ​alszunk el! 11 csillagozás

Cate Berry: Nem alszunk el!

Pingvin és Garnéla NEM mond neked esti mesét. Ebben a könyvben nincs pihe-puha ágyikó. Itt tűzijáték van! És cápáktól hemzsegő tenger! Ettől a könyvtől nem fogsz elálmosodni. Nem bizony! Egy icipicit sem…

Central Médiacsoport, Budapest, 2018
32 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789633412725 · Fordította: Dragomán Pali, Szabó T. Anna · Illusztrálta: Charles Santoso

meseanyu MP
Cate Berry: Nem alszunk el!

Nagyon aranyos könyv. Először szkeptikus voltam a módszerét illetően, de aztán rájöttem, hogy valószínűleg zseniális. Persze ki kéne próbálni egy gyereken is. ;-)

blueisthenewpink SMP
Cate Berry: Nem alszunk el!

Szupercuki, bár nálunk minden előnnyel indul, amiben pingvin van, de amúgy is rém aranyos volt. A Nagy (lassan 8 éves) elolvasta háromszor, mire az esti meséléshez értünk, és alig várta, hogy a vízikornishoz érjünk. A Kicsi (4 éves lesz) borzasztó lelkesen mutogatta az állatokat és magyarázott, aztán ásítoztak egy kört, és gyorsabban elaludtak, mint valaha. Akinek bejön a Ne nyisd ki ezt a könyvet! vagy Tatu és Patu (https://moly.hu/sorozatok/tatu-es-patu) humora, annak nagyon ajánlom.

csatacsita
Cate Berry: Nem alszunk el!

A címe miatt járt rá egy egész csillag. Túlértékeltem.
Halálosan gagyi, nem vicces, a pingvin a dzsungelben, a vízikornis talán egy 10/3-as poén volt, ezzel a legnagyobb csattanó a könyvben. Mindezt egy irreálisan magas árért.

tollacska
Cate Berry: Nem alszunk el!

Imádtam a rajzokat benne. Meg a vízikornist! Csak valahogy többet vártam. Cuki, de csak egyszer olvasható.

Tóth_Danci
Cate Berry: Nem alszunk el!

Nagyon jópofa könyv.A végén még én is ásítottam.
Mondjuk könnyű volt lekenyerezni, mert mindent megnézek amiben pingvin van.
Szerintem a könyv elmesél egy átlagos estét egy kisgyermekes családban, persze kissé kisarkítva, de a végén mindig az alvás nyer.
Vízikornist imádtam :D

Rileey
Cate Berry: Nem alszunk el!

Nekem ez egy kicsit fárasztó volt, de ugyebár nem én vagyok a célközönség. Az a jó öreg fordított pszichológia mindig beválik.