Simon ​Lewis – Príbehy z tieňoloveckej (Tieňolovcov) 1 csillagozás

Cassandra Clare – Sarah Rees Brennan – Maureen Johnson – Robin Wasserman: Simon Lewis – Príbehy z tieňoloveckej

Nová extra kniha k Tieňoloveckej ságe!
Simon Lewis bol kedysi obyčajný smrteľník, potom sa z neho stal upír. Teraz sa pripravuje na vstup do najnovšej etapy svojho života – stáva sa z neho Tieňolovec! Nenechajte si ujsť exkluzívnu zbierku poviedok, ktorá približuje život jednej z najobľúbenejších postáv Tieňoloveckej ságy po konci šesťdielnej série Nástroje smrteľníkov.

Eredeti megjelenés éve: 2016

Slovart, Pozsony, 2018
536 oldal · puhatáblás · ISBN: 9788055623931 · Fordította: Diana Ghaniová

Alice_and_the_White_Rabbit>!

Ez a könyv igazán praktikus. Mind a tíz novellát tartalmazza egy köteteben. :D (Igaz kellett rá várni jó pár évet de azt hiszem megérte)
Volt egy-két novella ami jobban tetszett és volt egy-kettő, ami kevésbé. Aki ismeri az ízlésemet ezen a téren az fogja tudni, hogy a „befutó” storyk egyértelműen a Will, Tessa, Jam trióhoz köthetők. :D Mint mindig. :)
Aztán volt egy-két Simonos story, ami szintén megállta a helyét. De volt, ami enyhén szólva is nem a szívem csücske. De így, hogy mind egyben volt talán nem fájt annyira mintha egyesével szedtem volna őket össze. A hatás ugyan az volt, talán kicsit tovább olvastam így, de nem bánom.
Van egy-két részlet a folytatásban, amit így egy kicsit jobban megértünk és a történelmi visszapillantás is fontos.
Persze a legjobb részek megint Magnushoz köthetők… (Amikor nem tudod, mi hiányzik a könyvből aztán megjelenik ez az alak >< XD)