Clockwork ​Princess (német) (Chroniken der Schattenjäger 3.) (Das Schattenjäger-Universum) 1 csillagozás

Cassandra Clare: Clockwork Princess (német) Cassandra Clare: Clockwork Princess (német)

Tessa Gray sollte glücklich sein – sind das nicht alle Bräute? Doch während sie noch mitten in den Hochzeitsvorbereitungen steckt, zieht sich die Schlinge um die Schattenjäger des Londoner Instituts immer weiter zu. Denn Mortmain hat eine riesige Armee zusammengestellt, um die Schattenjäger endgültig zu vernichten. Nur ein letztes Detail fehlt Mortmain zur Ausführung seines Plans: Er braucht Tessa.
Jem und Will, die beide Anspruch auf Tessas Herz erheben, würden alles für sie geben. Die Zeit tickt, sie alle müssen eine Wahl treffen.

Eredeti megjelenés éve: 2013

Arena, 2013
616 oldal · ISBN: 9783401064765 · ASIN: 3401064762 · Fordította: Franca Fritz, Heinrich Koop

ArnoDorian >!
Cassandra Clare: Clockwork Princess (német)

Hála az égnek, a sorozat utolsó része is éppolyan izgalmas volt, mint an elözö kettö rész. Sok meglepö fordulat és esemény volt ebben a részben. spoiler A „nagy” csatajelent gyorsan le lett tudva. :D Azért örülök neki, mert féltem egy kicsit töle, hogy el lesz húzva az egész, de hála nem. Miután lezárult ez az egész ügy a gépekkel és Mortmain-el, nagyon kíváncsi voltam, hogy mi is lesz még, mert még kb. 100 oldal volt a könyvböl. Jó volt, egy kicsit lelassultak az események, úgyhogy érzödött, hogy közelít a történet a végéhez. Az epilógus szomorú volt. Bár egyben várható is. Viszont a végének nagyon megörültem. :D spoiler Egy szóval, bekerült ez is a kedvencek közé.