Clockwork ​Prince (német) (Chroniken der Schattenjäger 2.) (Das Schattenjäger-Universum) 1 csillagozás

Cassandra Clare: Clockwork Prince (német) Cassandra Clare: Clockwork Prince (német)

Tessa hat im viktorianischen London bei den Schattenjägern ein neues und sicheres Zuhause gefunden. Doch da wird die Leiterin des Instituts entlassen – ohne ihren Schutz ist Tessa Freiwild für den grausamen Magister. Zusammen mit den beiden jungen Schattenjägern Will und Jem versucht sie, das Rätsel um den Magister zu lösen und findet heraus, dass er einen sie ganz persönlich betreffenden Rachefeldzug führt. Als dann aber auch noch ein Dämon eine Warnung an Will überbringt, wissen sie, dass sie einen Verräter unter sich haben.

Eredeti megjelenés éve: 2011

Arena, 2012
578 oldal · ISBN: 9783401064758 · ASIN: 3401064754 · Fordította: Franca Fritz, Heinrich Koop

ArnoDorian>!
Cassandra Clare: Clockwork Prince (német)

Teljesen abban a hitben voltam, hogy ugyan olyan jó lesz, mint az elsö rész, DE TÉVEDTEM! Ez SOKKAL JOBB volt. Ha az eslö kötet 5 csillagot kapott, akkor ez nálam 7 csillagos minimum.
A történet annyira pörgös volt, tele olyan váratlan fordulatokkal, amikre nem is golndoltam. spoiler.
A szereplök továbbra is szimpatikusak voltkak. Továbbra is nagyon tetszik, hogy különbözö klasszikusokból vannak idézetek a könyvben. Nagyon szeretem ezeket. :) Willnek pedig az Otrantói várkastély a kedvence. Hát nagyott nöt a szememben. :)
Az már egyszer biztos, hogy nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi is lesz az ucsi köttetben. :)

Chroniken der Schattenjäger sorozat · Összehasonlítás