Carolyn Pyrah (szerk.) · Stephen Brook (szerk.)

Bécs 6 csillagozás

Carolyn Pyrah – Stephen Brook (szerk.): Bécs Carolyn Pyrah – Stephen Brook (szerk.): Bécs Carolyn Pyrah – Stephen Brook (szerk.): Bécs Carolyn Pyrah – Stephen Brook (szerk.): Bécs

Az útikalauz minden segítséget megad az utazónak, hogy a lehető leghasznosabban tölthesse idejét Bécsben. A több mint 800 fénykép, illusztráció és térkép segítségével könnyedén megtalálható minden fontosabb hely. A város legérdekesebb részeiről külön távlati kép is található a kötetben.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Útitárs Panemex

Grafo / Panemex, Budapest, 2008
288 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789639491717 · Fordította: Magyarics Péter, Tamás Anna
Grafo / Panemex, Budapest, 2005
288 oldal · ISBN: 9639491411 · Fordította: Magyarics Péter, Tamás Anna · Illusztrálta: Richard Draper, Stephen Gyapay, Chris Orr

encus625 P>!
Carolyn Pyrah – Stephen Brook (szerk.): Bécs

Túl részletesnek tűnt nekem, és utazáshoz nem is teljesen praktikus, mert elég nehéz. Itthon marad, kiírtam belőle pár érdekességet.

Grafo / Panemex, Budapest, 2005
PuPilla>!
Carolyn Pyrah – Stephen Brook (szerk.): Bécs

Jól kiböngésztem Bécs felé, és ott tartózkodás alatt is. Hasznos kis könyv, de szerintem nem teljesen praktikus. A városnegyedeket jól leírja, de jobb lenne, ha külön mutatná be a nevezetességeket, és hogy hova érdemes elmenni, mit mi után. Kicsit elvesztem benne – meg Bécsben is. :)