Az ​év arca (Nancy Drew esetei 1.) 14 csillagozás

Carolyn Keene: Az év arca

Minden gyönyörű. A lányok, a ruhák, a chicagói Intercontinental elegáns díszletei, ahol „Az év arca” fotómodell-pályázat döntője zajlik. A siker a lányoknak világkarriert jelenthet, a divatdiktátoroknak dollármilliókat, és mégis… Folyton történik valami. Egy lánynak savval égetik le a haját, a másiknak a ruháját tépik ronggyá, egy harmadik kis híján vízbe fullad… Kinek állhat érdekében tönkre tenni a versenyt? Barátnője kíséretében jelen van Nancy Drew, a szépséges diáklány-nyomozónő, aki nem nyugszik bele a rejtélybe. Még akkor sem, amikor a párnáján levélkét talál: „Ha azt akarod, hogy az arcod olyan maradjon, amilyen, ne üsd az orrodat mások dolgába”.

Maecenas / Rege, Budapest, 1990
156 oldal · puhatáblás · ISBN: 9637865314 · Fordította: Boda Mária

sztimi53>!
Carolyn Keene: Az év arca

Bűnregény után csajos detektívsztori levezetésképpen. Valamikor süldő lánykoromban fedeztem fel Nancy Drewt, akkori vágyálmom, hogy olvassak róla most teljesült. Sajnos kicsit későn, úgy jártam, mint Danny Glover a Halálos fegyverben. Öreg vagyok én már ehhez.

Rea_Root IP>!
Carolyn Keene: Az év arca

Kellemes, üdítő, rövid kis nyomozós történet. Nagyon szórakoztató és egy percig sem unalmas.

Nancy Drew esetei sorozat · Összehasonlítás