Te ​szeretsz engem (Te 3.) 21 csillagozás

Caroline Kepnes: Te szeretsz engem

Joe-nak elege van a nagyvárosokból. Elege van a lármából, a pozőrökből és végképp elege van Love-ból. Irány a természet, egy otthonos, barátságos sziget Seattle közelében. Joe a helyi kisváros könyvtárában szerez munkát – elvégre tud egy-két dolgot a könyvekről –, és itt találkozik az igazival. Mary Kay DiMarco könyvtárossal.

Joe ezúttal nem válik megszállottá, nem avatkozik be szerelme életébe. A régi, jól bevált módon hódítja meg kiválasztottja szívét: támaszt és segítő kezet nyújt neki, hogy aztán sebeik beforrása után együtt öregedjenek meg az álmos városkában. Csakhogy Mary Kaynek már megvan a saját élete. Családanya, feleség, megbízható barát; nincs ideje Joe-ra.

Eredeti megjelenés éve: 2021

Alexandra, Pécs, 2023
480 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789635823994 · Fordította: Fehér Fatime
Alexandra, Pécs, 2023
480 oldal · ISBN: 9789635824014 · Fordította: Fehér Fatime

GedyPapa>!
Caroline Kepnes: Te szeretsz engem

Nem értem miért vannak ennyire lehúzva a sorozat kötetei. Én mindegyikben megtaláltam a pozitívumot.
A Te sorozat 3.részének van egy óriási előnye. Nem azonos a Netflixes sorozattal. Ismerős a főszereplő,viszont a sztori teljesen más. Ismerős, de mégis néhol meghökkent csavarokkal operál az írónő. Egyes esetekben túlzóak a leírások, viszont a kerek egészet szemlélve minden egyes részlet szükséges ahhoz, hogy bemutassa a kérek egészet a történetnek.

B_Nikolett>!

– Nézd, nincs olyan, hogy tökéletes házasság… – Szajkózzák ezt azok, akiknek már legalább tíz éve el kellett volna válniuk.

VeSpa>!

Légy te magad a változás, amit látni szeretnél a világban.

VeSpa>!

Az olvasás nem mindig fejleszti az empatikus készséget.

Véda P>!

Azt hiszem, veled beszéltem telefonon, te vagy az a könyvtáros, akinek olyan puha a hangja, hogy azonnal vennem kellett magamnak egy kasmírpulóvert.

Kapcsolódó szócikkek: könyvtáros
VeSpa>!

Ti nők, mindig tudni akartok a múltról, de a múltnak vége. Eltűnt.

VeSpa>!

Annyira régen volt már olyan, hogy valaki meg akart engem ismerni, melletted viszont azonnal otthon érzem magam.

VeSpa>!

… és én védekezően, szeretetteljesen nevetek, úgy, ahogy csak akkor tud az ember, ha már elég idő telt el, és készen áll arra, hogy ismét szeressen, de úgy, ahogy előtte még sohasem.

VeSpa>!

A nők megérzik, ha egy pasi túl sokat tud…

Te sorozat · Összehasonlítás