Viharos ​eljegyzés 6 csillagozás

Carole Mortimer: Viharos eljegyzés

Amikor a csinos telefonkezelő, Berit Faulkner véletlenül meghallja, milyen becsmérlő módon beszél vonzó főnöke, Johnny Stone a nőkről és a házasságról, elhatározza, hogy bosszút áll a férfin. Egy napilap hatalmas hirdetésében világgá kürtöli eljegyzését a sikeres konszernigazgatóval. Izgatottan várja Johnny reagálását, és döbbenten ébred rá, hogy a terve balul sült el. A férfi belemegy a játékba – vajon miért?

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Baccara - Veszélyes játékok

Harlequin Magyarország, Budapest, 2000
64 oldal · puhatáblás · ISBN: 9635367821 · Fordította: Németh Mária

Joxer>!
Carole Mortimer: Viharos eljegyzés

Két ember csiki-csuki játszmája, ami sok félreértést szül, és olvasás közben néha én sem tudtam, hogy a szereplők valóban szerelmesek egymásba, vagy csak testileg kívánják a másikat.
Bevallom nekem nem tetszett a főhös (Johnny Stone) fölényeskedő viselkedése, aki állandóan éreztette Berittel, hogy a nő csak egy szürke kisegér, míg ő egy menő üzletember, akinek nem lehet ellentmondani, és mindenki úgy ugrál, ahogy ő fütyül. Ezért nem értettem, hogy a nő ennek ellenére mégis miért szeretett bele. A történet végét pedig túl összecsapottnak éreztem, mintha mindenáron az lett volna a lényeg, hogy a sztori beleférjen a 64 oldalba.

eSsZ P>!
Carole Mortimer: Viharos eljegyzés

szent csülkös bableves! imádtam! amilyen rövid olyan jó :) szórakoztató, vicces, aranyos :) szuperságos!

Ariadne>!
Carole Mortimer: Viharos eljegyzés

Igazi Harlequin regény. Egyszerű romantikus történet, enyhén sablonos, viszont legalább nem túl csöpögős. :)

Betty Neels: Közvetlen kapcsolat
Patricia Wilson – Kathy Clark – Anne Weale: Légy résen! / Kemény fickó / Mexikói képek
Margaret Way – Charlotte Lamb – Debbie Macomber: Birtokba veszlek / A hely varázsa / Alaszkai napsugár
Victoria Holt: Rózsa tövis nélkül
Herbert Jenkins: Patricia férjet fog