Egy ​hét New Yorkban / Ez a villa eladó / A szökevény örökösnő / Vegasi hétvége 5 csillagozás

Carole Mortimer – Lynne Graham – Sophie Pembroke – Cat Schield: Egy hét New Yorkban / Ez a villa eladó / A szökevény örökösnő / Vegasi hétvége

Carole ​Mortimer: Egy hét New Yorkban. A fiatalon árvaságra jutott Thia esténként pincérnőként dolgozik, napközben pedig egyetemre jár. Színész barátja meghívására egy hétre New Yorkba utazik, s ott megismerkedik a szexi és mérhetetlenül gazdag Luciennel, aki hevesen csapni kezdi neki a szelet. Noha a lány tapasztalatlan, tudja, hogy ebből a felállásból semmi jó nem származhat…
Lynne Graham: Ez a villa eladó. Tally már több mint egy éve külön él a férjétől, mégis megdöbbenve értesül róla, hogy Sander árulja egykori házukat. A gazdag üzletember felajánlja válófélben lévő feleségének, hogy utazzon oda, és vigye el azt, amire igényt tart. Az asszony meg is érkezik a villába, de hamarosan felbukkan a férfi is, és újra felizzik köztük a szenvedély…
Sophie Pembroke: A szökevény örökösnő. „Úgy tűnik, gondjai vannak, barátom. Azt hiszem, én tudok segíteni." Egy csinos fiatal lány ezekkel a szavakkal szólítja meg Lord Beresfordot, akinek sürgősen idegenvezetőre van szüksége. A… (tovább)

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Júlia különszám

Harlequin Magyarország, Budapest, 2016
288 oldal · ISBN: 9789634073611 · Fordította: Gaáli István, Kiss Gábor, Németi Anita

Egy hét New Yorkban ❤
Ez volt a négy történet közül, az ami a legjobban tetszett. Itt igazság szerint rendben volt minden. 2 napról szólt az egész sztori, de nagyon jól lett összerakva az egész. Szerethető történet és szerethető karakterek voltak benne.

Ez a villa eladó
Érdekes volt. A történet egy kicsit szomorú volt, de a végére nagyon örültem, hogy a helyére kerültek a dolgok.
Ennek tetszett a legjobban a vége. Örültem, hogy olvashattam mi is lett a szereplőkkel.

A szökevény örökösnő
A címe találó. Itt a váltott szemszög volt, ami megfogott. Imádtam a két főszereplő gondolatait. Igaz kicsit unalmas volt ez a történet, de azért nem volt rémes.

Vegasi hétvége
Tyű, ez hihetetlenül rövid és lényegre törő volt. Nem tetszett bevallom. De ezt annak tulajdonítom, hogy azért 20 oldalban nem lehet összesűríteni semmit. Sajnos a karaktereket sem kedveltem meg.

Dora_Sullivan>!

3+1 történet közül csak hármat olvastam el.
Amelyből az első tetszett a legjobban. Imádtam. Imádtam Lucien és a Thia közti szócsatákat, vicces beszólásokat. És ahogyan Lucien direkt ugratta Thia-t. :)
A harmadik történet is tetszett, bár nem teljesen. Dominic-kal nem mindig értettem egyet, főleg meg a vége fele. De azért avval a lánykéréssel sikerült újra a szívembe zárnia magát.
A +1 kis rövidke történet… nos, bár egyrészről megértettem Bri arra vonatkozó akarátát, hogy szeretné megtudni, hogy az exe miért nem szerette őt… s hogy most meg mit akar tőle… De másrészről meg e végről, én is csak Chase-el értettem egyet. Hagynia kellett volna a francba az exét, és elküldeni melegebb éghajlatra, s nem pedig folyamatosan válaszolni az üzeneteire… De aztán Chase fellépésének a végén örültem. :)

Lényegében véve, az első történet vitte nálam a pálmát, minden szempontból… :)

zuna19 >!

– Ezek szerint egy tökéletes nőt keresel?
– Nem. Olyasvalakire vágyom, akit pontosan azért szeretek, mert kedvelem a rengeteg bosszantó tulajdonságát is.

4. történet

– Ne?
– Ne – ismételte Thia nyomatékosabban. – Mert ez… én ilyet nem szoktam.
– És mi az az „ilyen”?
– Nem szoktam hagyni, hogy egy milliárdos csak úgy letapizzon.
Lucien felvonta szemöldökét.
– Hány milliárdost ismer?
Thiának még forróbb lett az arca.
– Csak egyet.

zuna19 >!

– Maga mindig ilyen könnyelmű? – kérdezte feddőn, és megnyomta a „Földszint” gombot.
– Mi ebben a könnyelműség? Fényes nappal van, az ég szerelmére! – Thia sűrű fekete pillái alól a férfira emelte kobaltkék szemét.
Lucien bosszankodott.
– Majd este szóljon, hogy mondjak pár statisztikai adatot az itteni erőszakos bűncselekményekről.

zuna19 >!

– Nem kell kiöltözni. De nem lenne baj, ha valamivel kevésbé szabados ruházatban jönne – tette hozzá Lucien szárazon.
– Ez csak egy haspóló. Ez ma már tényleg nem egy hű de nagy ügy.
– Akikkel én olykor szórakozni járok, azok közül egyetlen nő se venne föl ilyet – mondta Lucien fitymálva.
– A maga pechje! – Thiának elevenébe vágott a megjegyzés. Ami persze butaság, hisz ez a vacsora nem randevú, csak kényelmes ürügy Luciennek, hogy ne kelljen mutatkoznia vele a nyilvánosság előtt.
– Az. – A férfi szemtelenül kivillantotta fogsorát, miközben kiléptek a liftből. Aztán megragadta a kezét, és könnyedén az ajkához emelte. – Akkor este, Cyn.
Thia elvörösödött, és sietve kiszabadította magát.

zuna19 >!

– Dex majdnem úgy aggódik érted, mint én.
– És rád ki vigyáz, ha Dex velem van elfoglalva?
– Én tudok magamra vigyázni.
– Én is.
Lucien bosszúsan felhorkant.
– Az előbb borotválkozásnál felfedeztem az első ősz szálat a halántékomon, és mérget vennék rá, hogy az tegnap óta van ott.
– Az ősz halánték roppant előkelő – mosolygott a lány.

zuna19 >!

– Hallod-e, Cyn… Ha valaha is megfordult a fejemben, hogy megkérem egy nő kezét, hát garantáltan nem úgy képzeltem el, hogy ez egy kocsi hátsó ülésén fog megtörténni. Még akkor sem, ha az egy limuzin. De ha másképp nem megy, kész vagyok erre is.
– Hogy… mire vagy kész? – Thia biztos volt benne, hogy rosszul hallotta. – Meg akarod kérni a kezemet?
– Hát… nem – válaszolta habozva Lucien. – Az kicsit problémás lenne. Mert ha meg akarnám adni a módját, le kéne térdelnem eléd… de ez egy mozgó járműben valahogy… nevetségesen hatna.
Thia elhúzta a kezét.
– Ne gúnyolódj rajtam, Lucien… Hé, most meg mit csinálsz? – Levegő után kapkodott, mert a férfi végül mégiscsak térdre ereszkedett előtte, és megfogta mindkét kezét. – Lucien!

Kapcsolódó szócikkek: mozgó jármű
zuna19 >!

– Nincs miért sietni. Tudom, először tisztáznod kell magadban, hogy mit érzel irántam, ahhoz meg még jobban meg kell ismernünk egymást. Azt is megértem, hogy vissza akarsz menni Londonba, és be akarod fejezni a tanulmányaidat. De gondolkodtam rajta, hogy vehetnék ott egy lakást vagy talán házat, és akkor annyit lehetnénk együtt, amennyit akarunk. Aztán néhány hónap múlva, hogyha…
– Igen.
– …hogyha te még mindig nem…
– Igen.
– …akkor nem marad más, mint hogy beletörődjek…
– Igent mondtam, Lucien. – Thia megszorította a férfi kezét, és megpróbálta felhúzni, hogy a szemébe nézhessen. – Igent mondtam – ismételte meg halkabban, válaszul a férfi kérdő pillantására.