Házhoz ​szállított karácsony / Sorsfordító éjszaka / Behavazott karácsony 9 csillagozás

Carole Mortimer – Caitlin Crews – Cara Colter: Házhoz szállított karácsony / Sorsfordító éjszaka / Behavazott karácsony

Carole ​Mortimer: Házhoz szállított karácsony
Sophie nem akar hinni a fülének! Még hogy valaki egy idegenre bízza, vegye meg a szerettei ajándékát, díszítse fel a házát, és készítse el az ünnepi fogásokat! A lány eltökéli, gondoskodik róla, hogy Max Hamiltonnak felejthetetlen karácsonya legyen…

Caitlin Crews: Sorsfordító éjszaka
Az egyetem elvégzése után a hatalmas Girard-örökség várományosa, Liliana végre szembeszáll szigorú gyámjával: a barátnőivel Bronxban bérel egy lepukkant lakást, és éli a fiatalok megszokott életét. Egészen addig, míg huszonharmadik születésnapján fel nem bukkan Izar Agustin…

Cara Colter: Behavazott karácsony
Tyler Halliday, a megrögzött agglegény azt hiszi, álmodik: a nappalijában egy feldíszített karácsonyfa, egy nő meg egy kisgyerek fogadja. Kiderül, hogy a csinos, szőke asszony rossz címre jött. Amint tisztázódik a tévedés, Amy már csomagol is, de a hóvihar miatt lehetetlen elindulnia. Az időjárás másnapra sem javul, így… (tovább)

Vinton, Budapest, 2019
Vinton, Magyarország, 2019
272 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634487418 · Fordította: Szabó Júlia, Várnai Péter, Kiss Gábor

Kicsicsillag123 P>!

1. 5/4
2. 5/2,5
3. 5/4
Az 1. és a 3. történetecske ugyan nem nagy szám, nem kiemelkedőek, de aranyosak, a szereplők kedvelhetőek, és úgy összességében semmi gond nincs velük.
A 2. viszont egyszerűen szörnyű. Nulla értelmes történet, ráadásul mindkét főszereplő végtelenül irritáló. Ami nagy gond, mivel a történet 98%-ban csak ők szerepelnek. Mellékszereplők is max említés szintjén bukkanak fel. Őszintén szólva fogalmam nincs miért adtam egyáltalán meg még azt a 2.5 csillagot is… Azt hiszem ez sokat elmond.

viki20010115>!

Carole Mortimer: Házhoz szállított karácsony
Nem rossz, ám különösebben nem is egyedi vagy izgalmas történet. Leginkább ennyivel lehet leírni.

Caitlin Crews: Sorsfordító éjszaka
Ez a történet igencsak ellenszenves volt. Egy irányítás mániás férfi, akinek szüksége van arrra, hogy mindenről ő döntsön… De ehhez is ketten kellenek, és aki hagyja, sem szimatikusabb.

Cara Colter: Behavazott karácsony
Egyértelműen a legjobb történet. A szereplők egész szimpatikusak voltak, és a történet is lekötött.

Sharon Kendrick: Érzéki angyal
Alison Roberts – Sarah Morgan – RaeAnne Thayne: Kis karácsony, skót karácsony / Az ajándék te vagy / Csókolj még!
Cathy Williams – Kathryn Springer: Gyertyagyújtás idején / Hármas ikrek
Sarah Morgan: Kis karácsony, nagy szerelem
Anne Mather – Sara Craven – Emma Darcy: Feltámadt szerelem / A gyerekért mindent / Karácsonyi csoda
Debbie Macomber – Merline Lovelace – Anne Mather – Linda Turner: Ha eljő a karácsony / Fenyőillatú éj / Fehér karácsony / A karácsonyi gyermek
Sarah Morgan – Kimberlex Lang – Kate Hewitt: Minden jó, ha a vége jó / Szex az exszel / Az elvarázsolt kastély
Sarah Morgan – Alison Roberts: Tóvidéki ünnep / Mint a forgószél
Fiona Harper: Tigris vagy medúza?
Sarah Morgan: Karácsony tizenkét napja