A ​tiltott gyümölcs íze (Buenos Aires-i éjszakák 1.) 20 csillagozás

Carole Mortimer: A tiltott gyümölcs íze Carole Mortimer: A tiltott gyümölcs íze

Marcona biztonsági emberek, megfigyelőkamerák, szigorú házirend… Grace, a fiatal angol szakácsnő megilletődve tapasztalja, hogy a birtok, ahová próbaidőre érkezett, erődítménynek is beillik – munkaadója, az argentin milliárdos pedig divatmodellnek. Csakhogy a férfi egyrészt tabu, mivel a főnöke, másrészt úgyse lenne nála esélye, tudniillik César minden jel szerint nem a nőket szereti…

Eredeti cím: A Taste of Forbidden

Eredeti megjelenés éve: 2013

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Romana

Harlequin Magyarország, Budapest, 2015
96 oldal · ISBN: 9789634070511 · Fordította: Kovács Ágnes
Harlequin Magyarország, Budapest, 2015
96 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634070504 · Fordította: Kovács Ágnes

zuna19>!

Na ezzel is megvolnánk.
Szerintem ez is volt olyan jó, mint Beth és Raphael része.
Kár, hogy nem ezzel kezdetem, de ez van. Már nem tudok változtatni rajta.
Grace karakterét nagyon megszerettem.
A folyamatos szófosása tette őt kedvelhetővé. César pedig tökéletes társ volt a számára. Örülök, hogy egymásra találtak.
A végét kicsit kevésnek és gyorsnak érzem.

Orsi999>!
Carole Mortimer: A tiltott gyümölcs íze

Az eleje nagyon unalmas volt, a közepe elment, a vége pedig nagyjából tetszett.
A szereplőket nem kedveltem meg. Bár néha vicces volt César és Grace szócsatáit olvasni. Semmi maradandót nem adott ez a füzet, még talán sablonosnak is mondható. spoiler

christine I>!
Carole Mortimer: A tiltott gyümölcs íze

A lánykérés nagyon szappanoperásra sikeredett, egyáltalán nem így képzeltem el.
Mivel Beth és Raphael történetét már olvastam, nem volt meglepő a végkifejlet. ♥
A szereplők érdekesek voltak, a legtöbb szócsatán hangosan felröhögtem. Ennyit még nem nevettem Romanan, jár a plusz pont. :)
Ajánlom mindenkinek, egyszerűen kihagyhatatlan. ♥

meteoritastar>!
Carole Mortimer: A tiltott gyümölcs íze

Ez tipikusan az a történet volt, amit szívesen olvastam volna még több száz oldalon keresztül. Nagyon jókat szórakoztam a pároson. :D:D
Sajna a vége kapkodósra sikerült, de így is csak ajánlani tudom.

Zsuzsanna_Makai>!
Carole Mortimer: A tiltott gyümölcs íze

Totál értem, miért van ilyen magas százalékon, én is imádtam!
Kíváncsian várom a folytatást!

Trice29 P>!
Carole Mortimer: A tiltott gyümölcs íze

Imádom a humoros történeteket. Tetszettek a szereplők, jó a történet, nem kell ennél több ♥

Dianka>!
Carole Mortimer: A tiltott gyümölcs íze

Örültem, hogy nem kellett csalódnom és az első rész is nagyon tetszett. Nagyon jó volt, hogy Grace és Beth különböző karakter, szinte ég és föld a két lány. Olyan jókat röhögtem Grace és César eszmecseréin, hogy folytak a könnyeim is… Grace a naiv, tiszta egyszerűségével és éleslátásával szemben a zárkózott, magányos, kicsit egocentrikus Césarnak esélye sem volt. Annyira jó az alap sztori és a karakterek is kiforrottak nagyon bánom, hogy nem regény terjedelmű. A rövidsége miatt a vége kicsit összecsapott de ettől függetlenül 5 *.

DeathQueen>!
Carole Mortimer: A tiltott gyümölcs íze

Mondanám, hogy ez a tipikus gazdag pasi szegény lány történet, de nem így van. Grace nem hátrál meg a nehézségek elől. Sok bosszúságot okoznak egymásnak a főszereplő férfival. Elutaznak a férfi szülőhazájába és ott meg csak folynak az események. Grace még össze is hozza Cesar – t az elveszett hugicával. A végén meg mindenki boldog!

christine I>!

A világ pedig kevésbé tűnik komornak, ha
az ember csokit eszik, nem gondolja?

Szelén>!

A testőr egy örökkévalóságig nézte a lányt anélkül, hogy bármilyen jelét mutatta volna, mi jár a fejében.

– Tudja, Grace – mondta végül halkan –, ahhoz képest, hogy az utóbbi tíz percben nem volt biztos, hogy itt marad ezen a folyosón, vagy kirepül a harmadik emeleti ablakon, meglepően csekély túlélési ösztönről tett most tanúbizonyságot.

Szelén>!

Grace belenézett César Navarro sötét szemébe, és rögtön tudta, hogy valamivel feldühítette.

Már megint.

Szelén>!

Előző este César arra a következtetésre jutott, hogy Grace talán azért volt olyan szókimondó, sőt néha már szemtelen, mert magányosnak és sebezhetőnek érzi magát. Most azonban elég volt két percet eltöltenie a lánnyal, hogy rájöjjön, tévedett: Grace-nek a természetéből fakad, hogy nem tesz lakatot a szájára.

Szelén>!

– Foglaljon helyet, Miss Blake.
A lány meglepett pillantást vetett rá, de aztán gyorsan elfordította a tekintetét.
– Ez nem lenne helyénvaló a munkaadómmal, azaz magával szemben, Mr. Navarro.
A férfi összeszorította a száját.
– Igen, én vagyok a munkaadója, Miss Blake, és én azt kértem, hogy foglaljon helyet.
– Nem akarok szőrszálhasogató lenni, de ez inkább parancsnak hangzott, mint kérésnek…
– Madre! Üljön már le, Miss Blake!
– Jól van, jól van. – Mivel a férfi hangjából áradt a türelmetlenség, Grace megadta magát, odament az egyik legtávolabbi székhez, és leült a peremére.

Szelén>!

– Ez meg mi? – kérdezte a férfi földbe gyökerezett lábbal.
Kevin összerezzent, amikor meglátta a virágkompozíciót az előcsarnok közepén álló
asztalon.
– Egy csokor liliom? – szólalt meg.
César összeszorította a fogait.
– Amint befejeztük a megbeszélést, tüntesse el innen – adta ki kurtán az utasítást, és már
tovább is ment.

Buenos Aires-i éjszakák sorozat · Összehasonlítás

Sharon Kendrick: Érzéki angyal
Elizabeth Krueger – Nora Roberts – Anne Mather: Nem csalás, nem ámítás / Legyőzhetetlen hármas / Apa nélkül nem megy
Carol Marinelli – Anne Mather – Jackie Braun – Allison Leigh: Kertek alatt / Megszakad a szív / Fel a kezekkel! / Melyiket szeressem?
Sarah Morgan: Hallgass anyádra!
Anne Mather – Barbara McMahon – Rebecca Winters – Gina Wilkins: Családi titkok / Szellő szárnyán / Szívem kikötője / Rendkívüli híradás
Cathy Williams – Michelle Douglas – Cara Colter: Viszontlátásra Toscanában! / Nyár a szigeten / Tökéletes pillanat
Sarah Morgan: Papás-mamás komolyan
Barbara Cartland: A szerelem küldönce
Sandra Marton – Kathryn Ross – Marjorie Lewty: A meztelen valóság / Kalandnak indult / Kettős esküvő
Sally Wentworth – Anne Mather – Anne Hampson: Egyezzünk meg! / Az erősebb szenvedély / Aphrodité oltalmában