A ​Csokiimádók diétája (A Csokoládéimádók Klubja 2.) 24 csillagozás

Carole Matthews: A Csokiimádók diétája

A ​Csokiimádók Klubjának négy tagja sürgős összejövetelt tart, és persze szokás szerint rengeteg csoki kerül terítékre. Lucy bízott benne, hogy jóképű főnökével, Aidennel már semmi nem választhatja el őket, de egy nap az álompasit egy másik nővel találja az ágyban… Vagy mégsem? Autumn új barátja még nem találkozott a lány szüleivel, és talán ez a szerencséje… Nadia férje megesküdött, hogy leszokik a szerencsejátékról, de a bizalmatlan asszony nyomozni kezd utána… Chantal romokban heverő házassága fölött pedig váratlanul kisüt a nap… Vagy mégsem? Egyvalami biztos: a lányoknak rengeteg csokoládéra lesz szüksége! Mindeközben persze Lucy szeretné, ha a derékbősége nem érné el egy karcsúbb vízilóét, mert ki tudja, nem kell-e hamarosan egy álomszép fehér selyemruhába bújnia… De úgy tűnik, egyelőre inkább csak a csoki fogy, ő nem.

„Carole Matthews rajongói nem fognak csalódni ebben a megható és vicces folytatásban.”
Bella „Ízletes csemege az első laptól az utolsóig.”
(tovább)

Megjelent Csokoládéimádók diétája címmel is.

Eredeti megjelenés éve: 2007

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Carta Light Cartaphilus

Cartaphilus, Budapest, 2017
398 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789632662771 · Fordította: Földváry Kinga

lizzizi>!

Szeretem a csokit. Nagyon. De:
1. Ha csak fele ennyit enne valaki édességet, már évek óta 2-es típusú diabétesszel küzdene.
2. Még, ha élsportoló is lenne, napi több óra edzéssel, ennyi kalóriát akkor sem tudna elégetni. (Sok-sok ezer naponta, és nem fehérjéből. :) Nemhogy 40-42-es mérete legyen… Max, ha 34-ről indult… XD
Könnyed kis könyvecske, bár ennyit olvasni a csokis bármikről (vodka, brownie, ital, pakolás értsd bármi) elég fárasztó volt :)
Legjobban a menyasszonyi ruhás spoiler rész tetszett.
Markust sajnáltam. spoiler
Aidenben kedves, hogy Gyönyörűségemnek hívja. :)

Roziboszi>!
Carole Matthews: A Csokiimádók diétája

Már komolyabb témák is voltak benne, mint az első részben. Továbbra is szeretem a négy barátnő élménydús, változatos kalandjait. Számomra mindegyik karakter szerethető, még Marcus hülyeségeire is vevő lennék. Várom a harmadik rész fordulatait. :)

Berty96>!
Carole Matthews: A Csokiimádók diétája

Fantasztikus, ugyanolyan remek, mint az első része! Végig lekötötte a figyelmemet, persze jöttek az események is, többször felkiáltottam volna egy hatalmas na nemár-t, vagy egy nagy mi a fenét csinálsz már megint-et.spoiler Izgalmas, fordulatos, vicces, csajos és tele van egy rakat csokoládéval, ami csak még jobbá teszi a regényt. Már a közepén eldöntöttem, hogy elolvasom a harmadik és negyedik részét is, kedvenc sorozatom lett.
Egyébként még a végére, a címe nekem kicsit furcsa, mert alig diétáztak, inkább olyan karácsonyi, téli hangulata volt. Az elején meg is néztem, biztos ez-e a második része. De ez csak egy kis észrevétel.

Ancsibe>!
Carole Matthews: A Csokiimádók diétája

Egy kikapcsolódásnak megfelelel. Az első alapján már számítottam rá, hogy lesz vmi nyomozás, meg ilyenek. Bírom mind a négy csajt. Ami miatt mégis négy csillagot adnék, az a Marcus-Lucy-Imádott huzavona. Kicsit nem sok volt Marcus.

Arabella>!

Tapasztalataim szerint kétféle nő létezik. Vannak, akik csokoládéfüggőségben szenvednek, és vannak a libák.

A Csokoládéimádók Klubja sorozat · Összehasonlítás