Minihorgolások ​30 perc alatt 6 csillagozás

Mókás horgolt apróságok gyorsan, könnyedén
Carol Meldrum: Minihorgolások 30 perc alatt

A könyvben szereplő minden egyes minta tényleg elkészíthető 30 perc alatt, vagy akár még hamarabb is. Szórakoztató és hasznos elfoglaltság, amellyel elüthetjük az időt egy unalmas vonatozás során, vagy amíg várnunk kell valahol, hogy sorra kerüljünk.
63 hasznos apróság, közöttük számtalan díszíőteszköz és hordható kiegészítő.
A könyvben megtalálható minden tudnivaló a modellek elkészítéséhez.
Sok ötlet és tanács az új technikák elsajátításához és gyakorlásához.

Ha csak fél óra szabadidőnk van, az éppen elég ahhoz, hogy a könyvből válogatva elkészítsünk egy hasznos, vidám tárgyat ajándékba vagy saját magunknak.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: 30 perc alatt Ventus Libro

Ventus Libro, Budapest, 2014

ecus>!
Carol Meldrum: Minihorgolások 30 perc alatt

Carol Meldrum: Minihorgolások 30 perc alatt Mókás horgolt apróságok gyorsan, könnyedén

Üzenet kezdőknek: az alapozó leírások a 98. oldalon kezdődnek! Ne nagyon próbálkozz a jelölések értelmezése nélkül nekivágni. :)
Nem fél órába teltek a horgolások, de lett 1-2 szép kis valamim (pl. sünike, kitűző), amit innen horgoltam, viszont ezek után valami nagyobb projektre áhítozik a lelkem. :)

gjudit8>!
Carol Meldrum: Minihorgolások 30 perc alatt

Van még mit gyakorolnom! Bár egyik tárgyat sem sikerült fél óra alatt elkészítenem, sok érdekes munka lett az eredmény. A leírások okoztak némi fejtörést, de végül mindegyik megoldására rájöttem…