Egymillió ​fontos alku (Santina dinasztia 8.) 14 csillagozás

Carol Marinelli: Egymillió fontos alku Carol Marinelli: Egymillió fontos alku

Allegra sosem gondolta volna, hogy valaha is egymillió font kerülhet a bankszámlájára. A mesés összeget nem más, mint Santina hercege ajánlotta fel, ha a lány cserébe segít neki kitáncolni a tervezett érdekházasságból. Allegrának azonban hamarosan rá kell döbbennie, hogy a pénz nem minden. A királyi palotában úgy kell élnie, mint egy börtönben, és közben mindketten egyre jobban belegabalyodnak a hazugságok hálójába…

Eredeti cím: Playing the Royal Game

Eredeti megjelenés éve: 2012

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Júlia

Harlequin Magyarország, Budapest, 2015
96 oldal · ISBN: 9789634070801 · Fordította: Szabó Júlia
Harlequin Magyarország, Budapest, 2015
96 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634070795 · Fordította: Szabó Júlia

zuna19>!
Carol Marinelli: Egymillió fontos alku

„Ahol elkezdődött, ott végződik majd minden!”
Szerintem ez az idézet tökéletesen illik ide.
Sokáig nem értettem, hogy miért nem ez volt a sorozat első része, hiszen mindig Allegra ás Alex eljegyzése volt kiemelve. De most értem, hogy jó volt ez így. Szép lezárása volt a sorozatnak. Jó, hogy ez maradt a végére.
Már tényleg nagyon vártam ezt a füzetet. Kíváncsi voltam Alex és Allegra történetére.
Kapisgálni lehetett azért, az előzményekből, hogy mit is fogok kapni. Sőt a fülszöveg és a cím is besegített. De akkor is jó volt végre, mindent megtudni.
Aranyos történet volt ez is.
Az egész sorozat újraolvasós.

Na ez… Ez… Aztakutyamindenit! ♥
Imádtam.
De tényleg. Tökéletes alfa-omega volt, széppé, kerekebbé tette az egész sorozatot.
Imádom Allegrát, fantasztikus nő, Alex pedig… OwO

sarahangel>!
Carol Marinelli: Egymillió fontos alku

Jó kis lezáró része volt a sorozatnak. Az utolsó részben megkaptuk végre Allegra és Alex történetét, a párosét, akiknek már az első részben is olvashattunk az eljegyzésükről, sőt, ez volt az egész sorozat mozgatórugója, hiszen a többi páros élete onnan indult el.
Azt hiszem, ennyire meseszerű Harlequin-történeteket még soha nem olvastam, mint ennél a sorozatnál, ahol ennyi szerencsés véletlen történt, de ez egyáltalán nem baj. Az egyetlen bajom, hogy nagyon gyorsan össze lett csapva ennek is a vége. Zoe viszont kellemes meglepetést okozott, sőt Bobby Jackson is.

Összességében egy aranyos, könnyed kikapcsolódást ígérő sorozat, örülök, hogy elolvastam. :)

Trice29 P>!
Carol Marinelli: Egymillió fontos alku

Egész jó kis lezárás sikerült a történethez. Minden részhez egy kicsit kapcsolódott. Bár Alex sokszor az idegeimre ment, nem tudta teljesen elrontani az élményemet. Összességében nem bántam meg, hogy elolvastam a sorozatot.

Odilia>!
Carol Marinelli: Egymillió fontos alku

Nem mondom, hogy rossz volt ez a rész, de többet vártam tőle. Úgy összességében viszont nagyon tetszett az egész sorozat! Örülök, hogy annyi szemszöget ismerhettünk meg :)
spoiler.

Perly>!
Carol Marinelli: Egymillió fontos alku

Én kis naiv abban a hitben voltam, hogy Allegra és Alex eljegyzési partija csak a többieknek jelenti a kezdetet, erre nem nekik is?! A másik, amiben tévedtem/csalódtam, hogy érdekből jegyezték el egymást. Az elsőt még fel tudtam volna dolgozni (talán a másikat is), ha nem ennyire frusztráló a környezet és a szereplők. Ezenkívül, amin még fennakadtam, az Allegra szerelembe esése. Enyhén szólva is mese habbal… A végéről meg ne is beszéljünk! Összecsapott vacak.

repe993 P>!
Carol Marinelli: Egymillió fontos alku

Szeretem ezt a sorozatot. Fura mód, ez a történet okozza az összes bonyodalmat, de mégis ez utolsó a sorban – és talán a legszomorúbb is. spoiler Nem meglepő módon, a végére minden egyenesbe jön.

viki20010115>!
Carol Marinelli: Egymillió fontos alku

Méltó befejezése a sorozatnak. Őszintén szólva, ez tetszett a legjobban. A szereplők a maguk kattjaival egészen logikusan viselkedtek, a történek hosszabb időt fedett le, így akár a valóságban is elképzelhető szituáció kerekedett belőle, bár ezt az elején még eléggé kétségbe vontam. Összességében tetszett, a kis hibáktól pedig eltekintek, mert nagyon jó kedvem lett a végére.

christine I>!

– A legtöbb nő a helyedben nagyon boldog lenne…
– Én nem vagyok a legtöbb nő.

zuna19>!

A mohás sziklákon apró orchideák virágoztak, a napos tisztásokon pedig gyógynövények nőttek, melyektől fűszeres lett a levegő. A lombok között fel-feltűnt a tenger türkizkékje, és a hullámok moraja összekeveredett a tücskök ciripelésével.

christine I>!

Alex a lány derekára tette a kezét, gyengéden nézett le rá, és olyan mosoly volt az arcán, amely Allegra szívéig hatolt.bEz a mosoly kísértette az álmaiban, és ez volt az, ami miatt beleszeretett Alexbe.