Magaslati ​boldogság 1 csillagozás

Carol Grace: Magaslati boldogság

A Kaland Utazási Iroda egyik legkiválóbb munkatársa Kyla Tanner. Vadregényes tájakon vezet turistacsoportokat, s amikor a társaság egyik tagja balesetet szenved, elkíséri őt a katmandui kórházba. Itt ismerkedik meg Dr. Chase Cunningham -mel, aki a bennszülettek gyógyításának szentelte életét, s viszolyog a gazdag amerikai világjáróktól. Ellenszenvük kezdetben kölcsönös, ahogy később a vonzalmuk is. Csakhogy Kyla úgy tudja, számára tilos a szerelem…

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Júlia

Harlequin Magyarország, Budapest, 1995
92 oldal · ISBN: 9635361173 · Fordította: Gantner Teréz

virginbergh I>!
Carol Grace: Magaslati boldogság

Nagyon szerettem ezt a füzetet, bár már a borító és a fülszöveg is magáért beszélt!
Egy nagyon nyugodt tempójú történetről beszélünk, és szerintem sokat hozzátett, hogy az író vagy járt ezeken a helyeken, vagy ennyire utána nézett… Én azért szívem szerint az elsőre tippelnék, mert nem csak arról volt szó, hogy túrista látványosságokról mesélt, hanem a szereplőkkel együtt utaztunk, ahol az apró falvak, a lakóik és a környezet is mind nagy részletességgel be volt mutatva.
A szereplők is tökéletesek voltak, bár első pillanatban féltem, hogy a férfi túl arrogáns lesz nekem, aztán ahogy elkezdtek jobban megismerkedni egymással, úgy kerültek mindketten hozzám is közelebb.
Szívből ajánlom, ha esetleg ráleltek egy példányra, feltétlen olvassátok el!
Már csak Kyla titka miatt is megéri, spoiler és biztosan ezért szerettem meg a történettel együtt a borítót is, mert az is annyira hűen visszaadja a két szereplőt. <3