Brugge, ​Gent, Antwerpen 1 csillagozás

Carine Tracanelli: Brugge, Gent, Antwerpen

Szakemberek mutatják be Brugge, Gent és Antwerpen történelmét, kultúráját, művészetét és mindenekelőtt az ott élő embereket.

Mindenról szót ejtünk a középkori épületektől Brugge, Gent és Antwerpen mai divatos butikjaiig, nem marad ki egyetlen talpalatnyi hely sem.

A Nyitott Szemmel sorozat híres nagyszerű fényképeiröl, amelyek a mindennapi élet jellegzetes pillanatait ragadják meg.

Csokorba gyűjtöttük a legszebb látnivalókat, feltüntettük a városnéző séták útvonalait, és családi programokat is ajánlunk.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Nyitott Szemmel városkalauz Kossuth

Kossuth, Budapest, 2007

Emerson>!
Carine Tracanelli: Brugge, Gent, Antwerpen

Teljes pánikhangulat! Hogy lesz nekem elég 3 nap 3 városra? Úgy, hogy nem is konkrétan városlátogatásra készülök. No de legalább megtudtam mindent a flamandokról, akikhez képest mi, magyarok nem is voltunk olyan balhésok. Még hogy mi vagyunk a legszerencsétlenebb nép! Ugyan már… szegény flamandoknak a mai napig nincs „igazi” hazájuk, nekünk legalább marad valamicske.
A könyv egyébként kifogástalan, tényleg a legapróbb részletekig kitér mindenre, egyetlen hátránya a súlya. Biztos itthon fogom hagyni, a francnak sincs kedve cipelni egy fél téglát magával, amikor minden gramm számít. Főleg, hogy egy zsáknyi csokival szeretnék hazatérni :-)