A ​test könyve 11 csillagozás

Elárulom a szépség titkát: táplálkozás, mozgás és önbizalom
Cameron Diaz – Sandra Bark: A test könyve

„A Cameron Diaz elárulja a titkot, hogyan lehetünk szebbek és egészségesebbek! A test könyve a világsztár személyes tapasztalatain és tudományos tényeken alapuló program, amely bemutatja az egészséges étkezés, a testmozgás és a lelki boldogság összefüggését. Cameron Diaz megtestesíti a női ideált, akit mindenki csodál és irígyel. Könyvében bevallja, hogy korábban ő sem ügyelt étkezésére. Amióta először olvasott arról, hogy milyen szoros az összefüggés az étkezés és a test egészsége között, azóta ez kiemelten fontos számára. Alapjaiban változtatta meg életmódját, folyamatosan tanulja, hogyan kell egészségesen étkezni, mozogni és vigyázni a testére. Cameron Diaz könyve nem egy rövid "csodakúrát” ajánl, hanem bemutatja és megmagyarázza, hogy hogyan gondolkozzunk másképp az étkezésről, testmozgásról. Tudjunk meg többet a testünkről – váltsunk életformát, hogy egészségesebbek, erősebbek és szebbek legyünk! "

Kossuth, Budapest, 2014
Kossuth, Budapest, 2014
ISBN: 9789630980036

Nikolett0907 P
Cameron Diaz – Sandra Bark: A test könyve

Cameron Diaz – Sandra Bark: A test könyve Elárulom a szépség titkát: táplálkozás, mozgás és önbizalom

Egy nagyon szépen kidolgozott könyvet kaptam.A fejezetek egymásra épülnek, értékes információval látja el az olvasót. Mivel nagyon oda figyelek, hogy mit eszem, evvel a könyvvel nagyon jól jártam. Többször elő fogom venni. Ajánlom.

zsálya
Cameron Diaz – Sandra Bark: A test könyve

Cameron Diaz nem az a színésznő, aki miatt rohanok a moziba, ám ez a könyv valamiért nagyon piszkálta a kíváncsiságomat, így túlléptem a kételyeimen és beszereztem. Nagyon szimpatikus embert ismertem meg a kötetből, és számomra hasznos is volt. Talán nem egy tudományos szakkönyv, de őszinte lelkesedéssel és valódi tapasztalatokból írták. Aki bemelegítene egy kicsit az életmódváltáshoz, annak meleg szívvel ajánlom. Praktikus, olvasmányos könyv, ami a táplálkozás, a mozgás és az egészséges önbizalom tükrében segít jobban megérteni a testünk és önmagunk működését.

buzavirág P
Cameron Diaz – Sandra Bark: A test könyve

Ha Cameron Diaz ilyen ember, amilyen ebben a könyvben, akkor szeretném megismerni. Több mindent elárul magáról, persze legfőképpen az egészséges életmód és a testmozgás szerepére hívja fel a figyelmet. A testünk megismerése mellett, a lélekről is szót ejt. Motiváló könyvnek tartom, bár túl sok újdonság nem volt benne, de hogy elindulj egy jobb úton, arra mindenképpen jól jöhet.

eleonora_bolkeny
Cameron Diaz – Sandra Bark: A test könyve

Nagyon érdekes a könyv. Egymásra épülnek a fejezetek és a 3 nagycsoport is. Segít a testünk megértésében, elfogadásában és szeretetében. Plusz Cameron Diaz alapjáraton is egy nagy kedvencem így muszáj volt elolvasni. :)

BettinaBlack
Cameron Diaz – Sandra Bark: A test könyve

Tetszett a személyes hangvétel, a részletes, kidolgozott fejezetek. Lehet, hogy beszerzem, és időnként átlapozgatom. :)

purplecloudlady
Cameron Diaz – Sandra Bark: A test könyve

Háromszor futottam neki a könyv elolvasásának, mire végül sikerült megbirkóznom vele. Végig kettős érzésekkel olvastam: hol úgy éreztem, fontos és egyetemes igazságokat tárgyal a könyv, hol pedig épp emiatt éreztem úgy, hogy unalomig ismételt kliséket hoz fel újra és újra. Csodát ne várjatok, az egészség tényleg az egészséges étkezés és sok sport eredménye, de ha ez érdekel bővebben, akkor ajánlom olvasásra. :)

Tearsong
Cameron Diaz – Sandra Bark: A test könyve

Ez egy borzalmas „Nesze semmi, fogd meg jól.” könyv. Nem bírtam sokáig olvasni, mert annyira ismétli magát és annyira nem mond közben semmit, hogy az fáj. Kb ilyen: egyél egészségesen, mert akkor jól fogod magad érzeni és ezt hosszú oldalakon keresztül írja le, és gyakran ismételgetni, de ki nem fejtené…. Meg hogy ő mennyire szerencsés ezért meg azért…jó neki….

buzavirág P

Sok olyan emberrel találkoztam, akik azt hiszik, hogy a világ tartozik nekik valamivel: kényelmes állással, fényűző irodával, annak a jogával, hogy beteget jelentenek, amikor nincs kedvük keményen dolgozni. Ez nem az a típus, akit tisztelek. Ez a hozzáállás, ami szerint valakinek minden jár, a legrosszabb tulajdonság az emberekben. Ha nem érdemelted ki, nem érdemled meg.