100 ​horgolt hópehely 6 csillagozás

Készítsük el saját hóesésünket
Caitlin Sainio: 100 horgolt hópehely

Horgolt hópelyhekkel csodaszép hóesést varázsolhatunk otthonunkba: akaszthatjuk ablakba, de faágakra, csoportokba rendezve még mutatósabbak. Egy-egy hópehellyel díszíthetünk más tárgyakat, például kesztyűt vagy párnát.
A könyvben a hópelyhek elkészítéséhez szükséges összes információt megtaláljuk. A horgolás alapjait részletes ábrák mutatják be, a hópelyhek leírásához pedig szemléletes és könnyen érthető leszámolható mintarajzok is tartoznak.
Tudásszintünknek megfelelően egyszerűbb és bonyolultabb modellek közül választhatunk. Ha sorban több hópelyhet is meghorgolunk, horgolási ismereteink bővülnek, és képesek leszünk a legbonyolultabb modellek elkészítésére is.
A könyv végén ötleteket is adunk arra, mire is használhatjuk még a horgolt hópelyheket.

Eredeti mű: Caitlin Sainio: 100 Snowflakes to Crochet

Cser, Budapest, 2014
128 oldal · ISBN: 9789632783482 · Fordította: Szöllősi Anna

LittleStar

Caitlin Sainio: 100 horgolt hópehely Készítsük el saját hóesésünket

Szeretem az ilyen úgy mond „szájba rágós” könyveket. Az alapoktól minden benne van, és ténylegesen az ember tudásának megfelelően megtalálja a maga kis kategóriáit (Kezdő, Haladó, Profi), azontúl, hogy bonyolódik a mintasor, nagyobbak is lesznek a pihék, tehát a kezdők nem csak egyszerűen, de gyorsan jutnak csodálatos végeredményhez. Szerintem ez egy kreatív könyvnél nagyon fontos, hogy legyen sikerélménye mindenkinek. Jó párat én is meghorgolgattam a hétvége alatt, azt hiszem idén ezek a díszek kerülnek majd a karácsonyfára :) (meg még szobadekorációnak is :D)

Millázs

Caitlin Sainio: 100 horgolt hópehely Készítsük el saját hóesésünket

Imádom. Gyönyörűek és nem nehéz megcsinálni.

Gulyás_Anita_

Caitlin Sainio: 100 horgolt hópehely Készítsük el saját hóesésünket

Remek leírások és gyönyörű minták, kezdőktől a haladókig.