Újra ​a karodban (A Di Sione család 4.) 16 csillagozás

Caitlin Crews: Újra a karodban

Dario di Sionénak diadalmámorban kellene úsznia, de csak haragot érez. Ugyanis a szép ügyvédnő, aki átnyújtja neki a nagyapja által áhított értékes fülbevalót, nem más, mint Anais, a felesége. Az asszony évekkel ezelőtt galád módon megcsalta – ráadásul pont az ikertestvérével, Dantéval! A férfi régebben vágytól űzve veszett el a mandula formájú szempárban, most viszont valóságos rémálomként éli meg a viszontlátást. Úgy tűnik, soha többé nem lesz képes megbízni a nőben…

Eredeti cím: The Return of the Di Sione Wife

HarperCollins Magyarország, Budapest, 2019
Harlequin Magyarország, Budapest, 2019
96 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634487111 · Fordította: Harcsa Henrietta

zuna19 P>!
Caitlin Crews: Újra a karodban

Amennyire el voltam ragadtatva Matteo és Liev történetéért, most azt kell mondanom, hogy Rahim és Dario füzete nem jött be.
Azt akartam írni kicsit volt ellenszenves Dario, de ez nem igaz. Nagyon ellenszenves volt. Végig nem tudtam felfogni, hogy lehet ennyire fafejű ez az ember! Kiábrándító a hozzáállása. Iszonyatosan sajnáltam Anaist.
Kíváncsi vagyok, mi lesz egyébként a sorozat többi részével. Azért remélem lesz jobb is még. Valamelyik tesó lehengerelhetne.

christine IP>!
Caitlin Crews: Újra a karodban

Szeretem az olyan füzeteket, ahol az aktuális történések előtt is már együtt volt a két főszereplő, és ez pont ilyen volt.
Dario eleinte nagyon idegesített, de annyira bejött ez a „hiába utállak, akkor sem tudok ellenállni neked” felfogás és viselkedés, hogy elfeledtette velem, spoiler. Egy picipicit gyengébbnek érzem ezt a többihez képest, viszont nem rontott nagyon a színvonalon, ennek is megvolt a szépsége, az egyedisége, és ezért is szeretem ezt a családot.
Az kicsit furcsállom a füzetben, hogy nagyjából mindig csak az a testvér kap nagyobb szerepet, akinek a füzete következik, és néha meglepődöm, amikor egy új testvér kap hangot, csak lesem, hogy ezmostvajonki.

Katica_98 P>!
Caitlin Crews: Újra a karodban

Nem dobtam egy hátast ettől a kis romantikus füzettől.
Hihetetlennek tartom az egész történetet. Úgy ahogy most sikerült Anaisnak a férjével tudatni, hogy van egy fia, szerintem ha nagyon akarta volna, a hat év alatt is lett volna lehetősége. Plusz, a férj elrabolja a gyereket, és ő újságon keresztül üzen neki. Hol van a rendőrség? Meg sem volt említve, hogy esetleg hivatalos úton próbálja rendezni ezt a offcselekményt.
Nekem az egész történet csöpögős volt.

Dixy05 P>!
Caitlin Crews: Újra a karodban

Nem volt ez egy egyszerű történet, kicsit nehezebben is szerettem meg, mint az előző részeket. Tele volt rengeteg fájdalommal és sok-sok megválaszolatlan kérdéssel. Ezek ellenére nekem mégis tetszett, megérintett a mondanivalója. Fontos igazságok fogalmazódtak meg a kis füzetben. Az, hogy milyen környezetben, milyen családi légkörben nevelkedünk, milyen a szüleink kapcsolata végérvényesen meghatározza egész életünket. A múltat hiába is próbáljuk a szőnyeg alá söpörni, előbb-utóbb szembe kell vele néznünk. És az emberi ostobaság végtelensége… saját magunk legnagyobb ellenségei mi magunk vagyunk. Könnyebb a legrosszabbat feltételezni és azonnal ítélkezni, anélkül, hogy meghallgatnánk a másik álláspontját. Ezeket és hasonló problémákat boncolgatott az a kis füzet egy szívszorító történetbe csomagolva. S bár nagyon nehezen indult, végül gyönyörű befejezés kerekedett az egészből. Folytatom is a következő füzettel.

Harlequin Magyarország, Budapest, 2019
96 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634487111 · Fordította: Harcsa Henrietta
Bookaholic77 P>!
Caitlin Crews: Újra a karodban

Ez a páros igazán kemény dió volt! Eddig ez a kedvencem a sorozatban!

A Di Sione család sorozat · Összehasonlítás