Athén ​hajói (Chatsfield Hotel 13.) 11 csillagozás

Caitlin Crews: Athén hajói Caitlin Crews: Athén hajói

Senkit sem hibáztathatok, csak saját magamat, gondolja Theo, a görög hajómágnás, hiszen mindenki óva intette ettől a házasságtól. Ő azonban nem akarta észrevenni, hogy az ártatlan és bájos fiatal lány, aki olyan meghatóan tudta meresztgetni nagy, kék szemét, valójában csak jó partira vadászott, és Santorinin akkoriban Theo volt a legnagyobb fogás. Most aztán mitévő legyen? Az asszony, miután elhagyta őt, négy év elteltével újra felbukkan, de csak hogy örökre búcsút mondjon neki…

Eredeti cím: Greek’s Last Redemption

Eredeti megjelenés éve: 2015

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Júlia

Harlequin Magyarország, Budapest, 2016
96 oldal · ISBN: 9789634074366 · Fordította: Szabó Júlia
Harlequin Magyarország, Budapest, 2016
96 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634074359 · Fordította: Szabó Júlia

Milli88 P>!
Caitlin Crews: Athén hajói

Azok közé a molyok közé tartozom, aki még nem olvasott egyetlen ponyvát sem. Most is egy kihívás miatt vettem rá magam. Nem mondom, hogy ezentúl ez teszi ki majd az olvasmányaim nagy részét, de meglepődtem azon, hogy elsőre egész jó kis történetet sikerült kiszúrni magamnak.
Volt egy alap elgondolásom ezekkel a kis füzetecskékkel kapcsolatban, amit valahol megalapozottnak bizonyult.
Kaptam egy szenvedélyes férfi és egy szende és szerethető női főszereplőt. Persze az érzelmek mindig a legmagasabb fokon égtek, de nem is vártam mást. Viszont kellemes csalódást okozott, hogy a karakterek kellőképpen ki voltak dolgozva és a 96 oldal alatt is sok részletet megtudtam a két főszereplőről annak ellenére is, hogy nem olvastam az előzmény füzeteket.
Szóval egy szó, mint száz… Jobb volt, mint amire számítottam. Egy teljes, egész történetet kaptam.

christine I>!

Remek felüdülés volt.:3
Az előzőhöz képest mérföldekkel jobb volt.
Imádom ezt a családot, várom a folytatást. Mert lesz, ugye? :0
Ha nem, hisztizek, az pedig nem tenne jót a kiadó vezetőinek.
    _
Ezt a részt sokkal többnek éreztem. Komolyabb volt, érzelmesebb, szinte már a lelkemig hatolt. Szimpatikus volt Holly karaktere, tetszett a gondolkodása és a viselkedése. Részben meg is értettem a tetteit. Theo sem volt antipatikus, hozta azt, amit elvárok a sorozat férfiszereplőitől.
Az apja pedig elmehet a fenébe. :)

Bookaholic77 >!
Caitlin Crews: Athén hajói

Kivételesen most ezt nagyon klisésnek éreztem, amiben a cselekmény sem fogott meg annyira. Theo szimpatikus volt, de Holly nekem túl bizonytalan és picit off is. Szinte semmit nem tett azért, hogy megmentse a házasságukat, spoiler, mindezt 4 év után, és azt hitte, ezzel minden el is van felejtve… de az epilógus tetszett!

brigitta244>!
Caitlin Crews: Athén hajói

Egy nagyon jó kis füzetet sikerült kiválasztanom. Theo és Holly szerelme fájdalmas volt 4 év kellett hozzá, hogy felhőtlenül boldogok legyenek.

Laura_Bakos P>!

A hazugság igazából két esetben szégyenletes. Ha ártani akarunk vele másoknak,
illetve ha még akkor is ragaszkodunk hozzá, amikor már a napnál is világosabb, hogy
hazudtunk.

zuna19>!

De ma már hálát adott az égnek, hogy Karen Dawney megszólította azon a borongós őszi délutánon, amikor a kedvenc kávézójában szomorkodott.

Chatsfield Hotel sorozat · Összehasonlítás