Idézetek 149

Zso89 P>!

„Nem vagyok rá büszke, de az első lépés a változás felé, ha felismered, mit rontottál el eddig, nem?”

Vigyázat! Felnőtt tartalom.

„Elvörösödöm; napvilágnál megrémiszt tegnapi kéjvágyó viselkedésem.”

Zso89 P>!

„Gyengéden megemeli a lábamat, a lábujjaimhoz igazítja a tűsarkút, és felcsúsztatja a lábfejemre. Bizsergés fut végig a gerincemen, ahogy érzéki mozdulatait figyelem. Ejha, úgy tűnik, rossz üzletekben vásároltam eddig.”

Vigyázat! Felnőtt tartalom.

"Különben is – rám kacsint, hogy tudjam, csak viccel – technikailag inkább csak vanília-domina lennél.
Mérgem elpárolog, amikor átgondolom a szavait. Talán nem készültem fel a korbácsra, láncokra, megalázásra és a szidalmazásra… de a vanília egészen jól hangzik.
– Létezik ilyen kifejezés? Vanília-domina?
– Dehogy."

Vigyázat! Felnőtt tartalom.

„Barack alakú popsiját megemelik a párnák, szinte könyörög a csókolgatásért… paskolásért… elfenekelésért, vagy mindháromért egyszerre… vagy még többért.”

Vigyázat! Felnőtt tartalom.

"Megszakítom a szenvedélyes csókot, hogy a feladatomra koncentrálhassak.
– Térdre! – suttogom. – Most!
Tony letérdel, és sóvár tekintettel néz fel rám.
– Igen?
– Húzd félre a csipkét, és nyalj!"

Zso89 P>!

„Legalább kipróbáltam, milyen tökösnek és dominánsnak lenni – ennyit megért.”

Zso89 P>!

„Enyhén aszimmetrikus, lusta mosoly, ami annyi rosszalkodást ígér, hogy önkéntelenül is begörbítem a lábujjaimat.”

lollli>!

Fogalmam sincs mi van most közöttünk. Találkozgat másokkal is? Bevillan az emlékkép a boltból, ahogyan az eladó előtte térdelt, és végigsimított a lábszárán. Még egy hete sem ismerem, de máris magaménak követelem.