Értékelések 158

Anita_Simon>!
C. J. Ellisson: Élvezd a vaníliát

Hát ez nekem nagyon tetszett.☺
Heather, aki mer változtatni, kiáll a döntése mellett, független és gyönyörű. Nem mellékesen többre becsüli magát, mint hogy eltartott p.csa legyen. Persze nem hiányzik a pasi se a képből,aki miatt ezek a dolgok a felszínre kerülnek, aki szereti.
Tony tette, amit meglépett a vállalatnál példaértékű. Hisz mi értelme van a rengeteg pénznek, ha nincs melletünk senki, üres a lakásunk, az ágyunk, az esténk? Kell valaki mindig, akihez jó hazatérni….☝️☺❤

Zso89 P>!
C. J. Ellisson: Élvezd a vaníliát

Cselekményleírást tartalmazó szöveg

Régóta tologattam bár nem tudom miért.
Ismeretlen volt az írónő,de összességében felkeltette az érdeklődésemet a könyv.
Viszont nem egy mai „darab” és meglepődtem hogy váltott szemszögben íródott,kellemes csalódás volt.

Heather szimpatikus volt bár nem igazodtam ki rajta az elején bár még ő maga is bizonytalan volt a „két énje” között.
Merész vagy félénk?
Azt hiszem mindkét szerepben jól teljesített.
Az elején igencsak belecsaptak a „lecsóba” ami meglepett de egyben örültem is.☺
Bár csak a „vanília-domina” szintet verdeste de ez még jól állt neki.
Carla egyáltalán nem volt szimpatikus.
Főleg mikor Heather több figyelmet kapott mint ő egy féltékeny p.csa lett belőle.
Ezekután nem éreztem teljesen igazinak a barátságukat.

Tony Carmine ❤
Belevaló pasi vagy az egyszer biztos.
Bár nem gondoltam volna hogy hagyja hogy „paracsoljanak neki” azt meg pláne nem hogy spoiler
Itt azért kicsit meginogtam hogy merre is halad ez a sztori.
Kellően erotikus és izgalmas volt.
Olvastatta magát,lekötött és kikapcsolt.
Tetszett hogy nem ez a „durr bele bumm és már a huszadik meneten vagyunk túl 10 oldalon belől.”
Biztos újraolvasós lesz.
Bár érződik rajta hogy nem „mai darab” de tetszett.☺