Buzás Kálmán (szerk.) · Nagy Krisztina (szerk.)

Az ​én mesém 5. 3 csillagozás

Buzás Kálmán – Nagy Krisztina (szerk.): Az én mesém 5.

Ezekben a mesékben mindenki tudja, hogy mi a dolga, és azt legjobb belátása szerint teszi is. A hősök egymásért, nem egymás ellen küzdenek.
Még a gonosz is belátja, ha téved.
A mesék világa erkölcsös és egyértelmű: a jó elnyeri a jutalmát, a gonosz pedig a büntetését.
A meseíró, aki ilyen világot tud teremteni, maga is hasonlóban él.
Legyen büszke magára minden alkotó: író és rajzoló; és élje-írja még sokáig ki ki a meséjét önmaga és mások örömére.
Ezekkel a gondolatokkal ajánljuk szeretettel a figyelmükbe sorozatunk 5. mesekönyvet!

Buzás Kálmán és Nagy Krisztina

Eredeti megjelenés éve: 2012

A művek szerzői: Lovranits Júlia, Paár Ádám, Bogár Erika, Varga Dániel, Magyar Balázs, Varga Erzsébet, Horváth Júlia, Árvai János, Fodor Veronika, Mészáros Gabriella, Tornóczky Áron, Kovács Márton, Bombicz Judit, Zahorán Dorka, G. Joó Katalin, Csányi Eszter, Varga Katalin, Lady Nairi, Tornóczky Sára, Zentai Eta, Kovács József, Kovács Fanni, Földeáki-Horváth Anna, Katona Zsuzsanna, Juhász Kató, Gárdon Ágnes, Bihácsi Bernadett, Eliza Beth, Sepsi Sándor, Balázs Andrea, Farkas Réka, Varga István, Frideczky Katalin, Zilai Izabella, Szabó Antónia, Vasas Judit, Császár József, Szeghy Karolina, Bende Liza, Kanizsa József, Orbán Andrea, Thököly Vajk, Kibédi Izabella

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Az én mesém

Lahara IP>!
Buzás Kálmán – Nagy Krisztina (szerk.): Az én mesém 5.

Buzás Kálmán – Nagy Krisztina (szerk.): Az én mesém 5. válogatás a 2012. évi Mesefesztivál pályázataira beérkezett mesékből és rajzokból

Nem azért kapott öt csillagot, mert benne van az illusztrációm, hanem mert tényleg jó kis összeállítás ez.

Iza_Rápolti IP>!
Buzás Kálmán – Nagy Krisztina (szerk.): Az én mesém 5.

Az én mesém is benne van. Minden évben újra elolvassuk.