Galaktika ​307. (Galaktika 307.) 8 csillagozás

Burger István (szerk.): Galaktika 307.

Ennek a könyvnek nincsen fülszövege.

A művek szerzői: Eddy C. Bertin, Philip K. Dick, Kovács Attila, Ann Halam, Robert J. Sawyer, Philip José Farmer, Pamela Sargent

zamil P
Burger István (szerk.): Galaktika 307.

Ismét elégedett vagyok az e havi számmal. Most a cikkek és a képregényt találtam gyengébbnek, és inkább a novellák húzták fel az értékelésem. Több igazán jó elbeszélés volt, amik miatt megérte elolvasnom ezt a számot.
Eddy C. Bertin: Sötétség az én nevem kifejezetten tetszett, nálam átjött a Lovecraft- hatás. Philip K. Dick novelláján érezhető volt, hogy még a korai írásainak egyike, de már ott van az a Dickre jellemző egyediség, jó volt élveztem.
Robert J. Sawyer írása igazán elgondolkodtatott.
Örültem, hogy ismét találtam olyan magyar írót, akinek tetszett a novellája.
Körtvélyes Ákos: Válaszút című elbeszélése ezzel a múltba lévő szimulációval telitalálat.

Mortii
Burger István (szerk.): Galaktika 307.

Egész jó szám volt, nekem leginkább a Kata Bindu tetszett, de volt több jó novella is. A Sötétség az én nevem első fele jobban tetszett, de a befejezés sem rontotta el nagyon. A cikkek mint mindig, most is jók voltak. Ami viszont nem tetszik, hogy borzasztó sok a hiba és elírás!!

Nuwiel P

Amik tetszettek:
– Eddy C. Bertin novellája.
– Philip K. Dick: második olvasásom tőle, az első nem győzött meg a tehetségéről, ez viszont megdöbbentő volt, rávett arra, hogy többet olvassak tőle.
– Domingo Santos
– A cikkek

A többi novella nem jött be annyira, bár voltak érdekesek.

szkeri P
Burger István (szerk.): Galaktika 307.

Tetszettek a novellak, legjobban Kortvelyes Akose. De a tobbi is jo volt.

Galaktika sorozat · Összehasonlítás