Galaktika ​289. 4 csillagozás

Különleges villámok
Burger István (szerk.): Galaktika 289.

Ennek a könyvnek nincsen fülszövege.

A művek szerzői: Isaac Asimov, Robert Charles Wilson, David D. Levine, Sirokai Mátyás, Jane Yolen, Lucius Shepard, Robert Silverberg, Patricia McKillip, Robert A. Heinlein, Krausz Tivadar

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Galaktika

zamil
Burger István (szerk.): Galaktika 289.

Mély nyomokat nem hagyott bennem ez a szám. Voltak jó novellák (persze jó íróktól) és voltak olyanok amik nagyon nem. A villámokról jó volt olvasni, de nagyon felületes volt, például a gömbvillám meg se lett említve, vagy a száraz villám. Ennél azért többet várok egy „tudományt” is érintő magazintól.
Szóval, egy a sok közül.

Mortii
Burger István (szerk.): Galaktika 289.

Nagyon jó volt ez a szám! Érdekesek voltak a cikkek és végre a novellák nagy része is nagyon tetszett!

moszat

Mi a csudáról lehet egy nővel társalogni, ha nem könyvekről?
(Ray Cluley – Tabula rasa)

moszat

Magára a technológiára nem pocsékolnám az idejüket. Aki nem értette meg mostanáig a híradók különkiadásai meg a szőkére festett tévés seggfejek és a dédelgetett sci-fi írók beszélgetései alapján, az valójában nem is akarta.

moszat

Úgy vélte, a szerelem már csak ilyen, belefér minden sértés és sérelem… habár pontosabb lenne a puncifüggőség szó.

moszat

… leplezetlenül megbámulta. A selyembe csomagolt fokhagymafeneket, azt az agyat, ami olyan volt, mint egy fekete epével telt kanális, azt a szívet, ami csak egy font nyers, mérgezett hamburgerhús volt, és azokat az édesen hullámzó melleket.