Az ​Új Világrend tízparancsolata 8 csillagozás

avagy a Szent Grál elrablása?
Bunyevácz Zsuzsa: Az Új Világrend tízparancsolata

Vigyázat! Cselekményleírást tartalmaz.

„Nem ​tudunk a magyarokon, illetve őseinken, ragozó nyelvű rokonainkon kívül másokat felmutatni a világban, akik a Szent Grál összes megnyilvánulási formájához kötődnének valamiképpen, legyen az például valamifajta ősi bölcselet, mágustudás, aminek eredete a vízözön előtti időkre vezethető vissza” – írta Bunyevácz Zsuzsa a Szent Grál üzenete című nagysikerű könyvének utolsó fejezetében. A magyarság küldetését egy sumér himnusszal jellemezte: „Országok országa, Törvénytudás népe, Napkelet s Nyugat közt a Világnak fénye. Nagy a Te nemzeted, nagy a te végzeted, oly messze magasztos, hogy föl sem érheted…”

Részben e gondolatmenet folytatásaként írta meg újabb könyvét, amely az őskortól napjainkig követi nyomon a történelmi eseményeket. Az emberiség aranykorában még harmóniában éltünk a természettel, a szent univerzummal és – fogalmazhatunk úgy is, hogy – „mindenki a Szent Grál birtokosa volt”. Hosszú utat kellett megtennünk, amíg „üzlet lett az egész világ”, s eljutottunk oda,… (tovább)

>!
Alexandra, Pécs, 2009
544 oldal · ISBN: 9789632971056

Enciklopédia 1


Kedvencelte 1

Most olvassa 2

Várólistára tette 3

Kívánságlistára tette 7


Kiemelt értékelések

mohapapa I>!
Bunyevácz Zsuzsa: Az Új Világrend tízparancsolata

Érdekes, elgondolkodtató olvasata a történelemnek és hazánk történelmének. Lehet vele, bizonnyal fognak is vele sokan vitatkozni, de a tényanyagok sora meghökkentően hosszú, és meghökkentő következtetésekre jut.
Többek között arról, miért és mi történik éppen hazánkban is.

8 hozzászólás

Népszerű idézetek

Qedrák P>!

Egy szóbeli közlésen alapuló írásra sikerült ezzel kapcsolatban rábukkannom. Amit, persze, hiteltelennek is lehet tartani, de a teljesség kedvért meg kell említeni. Dreschler, 1910-től temesvári főrabbi, 96 esztendős korában kijelentette, hogy „ti, magyarok vagytok a legősibb nemzet, minden ma élő nemzet közül. Ezt mi, zsidók, nagyon jól tudjuk. Még a kivonulás előtt, Egyiptomban, már ott is megjelentek lovasaitok, és tudtuk rólatok, hogy már ősidők óta léteztek. Amikor a XIX. század végén a kiegyezés után, a kultúrpolitikai terrort már nem lehetett fenntartani tovább, a tudományos kutatásban újra felbukkant a szkíta-hun irányzat, osztrák ügynökök kerestek meg, komoly összeget ajánlottak, hogy a dolog ne derüljön ki. És mi meg is tettük a megfelelő lépéseket”.

480. oldal

11 hozzászólás
Darolyn>!

Hogy mit hoz a jövő, azt a hotelben ülésezők egy aránypárral írták le: húsz a nyolcvanhoz. Szerintük az elkövetkezendő században a munkaképes lakosság 20 százaléka elég lesz ahhoz, hogy lendületben tartsa a világgazdaságot. A munkavállalók 80 százalékának pedig szörnyű gondjai lesznek, mert gyakorlatilag megszűnnek a munkahelyek.
[…]
… amerikai politológus tette közkinccsé, szerinte ugyanis az elkábító szórakozás és az elégséges táplálék biztosításával lehet majd elérni, hogy a világ frusztrált lakossága ne lázadjon fel.

(történt 1995 szeptemberében)

15. oldal

Kapcsolódó szócikkek: szórakozás

Hasonló könyvek címkék alapján

Vágó Ádám: A Kárpát-medence ősi kincsei
Visy Zsolt (szerk.): Magyar régészet az ezredfordulón
B. Szabó János – Sudár Balázs: Honfoglalás
Giulio Cesare Lensi Orlandi Cardini: A templomosok baphometje Firenzében
László Gyula: Árpád népe
Hegedüs Géza: Az egyetlen út
Róna-Tas András: Kis magyar őstörténet
Róna-Tas András: A honfoglaló magyar nép
Ács Zoltán: Nemzetiségek a történelmi Magyarországon
Kristó Gyula: A korai Erdély