7 ​próbaérettségi angol nyelvből 3 csillagozás

Emelt szint
Bukta Katalin – Gróf Szilvia – Sulyok Andrea: 7 próbaérettségi angol nyelvből Bukta Katalin – Gróf Szilvia – Sulyok Andrea: 7 próbaérettségi angol nyelvből

Az érettségi előtt álló diákok és tanáraik munkáját kiadónk egy olyan könyvvel szeretné segíteni, amelyben hét emelt szintű feladatsor található. Az első érettségi vizsga tapasztalatait felhasználva az új típusú érettségiben jártas középiskolai tanárok és multiplikátorok állították össze a kipróbált feladatsorokat. Ezek az érettségi feladatsoraival megegyező mintasorok, amelyekkel az írásbeli és a szóbeli vizsgát modellezhetjük, ahol minden pontosan úgy szerepel, ahogy az érettségi napján is fog. Ajánljuk ellenőrzéshez, gyakorláshoz, feladatsoronként, és feladatonként is. A könyv iskolai és otthoni felkészüléshez is használható, mivel a kötet végén szerepel az összes nyelvhelyességet, olvasott és hallott szöveg értését mérő feladat megoldása. A kiadványt módszertani bevezetővel tettük még értékesebbé, segítve ezzel a felkészülést és a felkészítést is.

Maxim, Szeged, 2011
Maxim, Szeged, 2006
176 oldal · ISBN: 963948976X

abstractelf>!
Bukta Katalin – Gróf Szilvia – Sulyok Andrea: 7 próbaérettségi angol nyelvből

Egész utolsó gimis évemben ebből a könyvből csináltunk feladatokat, de szerintem nagyon jól összedobott feladatgyűjtemény volt – még ha akkoriban meg is szenvedtem vele.

Fanniii>!
Bukta Katalin – Gróf Szilvia – Sulyok Andrea: 7 próbaérettségi angol nyelvből

Hatalmas sókincs, rengeteg feladat. Ráadásul könyvtári volt és CD-t is kaptam hozzá. Mivel a közép és emelt szint között szerintem egy hatalmas szakadék van (már a szókincsben főleg), így simán ajánlom azoknak, akik a szókincsbővítéssel szenvednek. Nekem sokat segített.
(Az apnea szó volt a kedvencem, ami átmeneti légzéskimaradást jelent.. egy életre megjegyeztem! :D)