Homeopátia ​napjainkban 4 csillagozás

Buki Mária – Dérer Cecília – Németh Zsuzsanna – Zarándi Ildikó – Havasi Lászlóné: Homeopátia napjainkban Buki Mária – Dérer Cecília – Németh Zsuzsanna – Zarándi Ildikó – Havasi Lászlóné: Homeopátia napjainkban

Ez a könyv a mindennapokban jól használható módon mutatja be a homeopátiás terápiás módszert.
A homeopátiás módszer hatékonyságára utal az, hogy már Hippokratész felismerte létjogosultságát az orvosi gyakorlatban. Nagy magyarjaink, például Kossuth Lajos és Széchenyi István is e módszerrel gyógyultak, napjainkban pedig az angol királyi család kizárólag homeopátiás gyógyszereket használ.
Ajánljuk ezt a könyvet azoknak, akik még nem ismerik a homeopátiás terápiát, mert a gyakorlatban jól használható segítséget ad a természetes gyógymóddal történő gyógyulásra, mellékhatásmentesen, az öngyógyítás szintjén.
Ajánljuk azoknak is, akik már ismerik a homeopátiát, mert gyors és hatékony segítséget nyújt a terápiás választáskor.
A szerzők tapasztalt orvos homeopaták, szakgyógyszerészek, akik saját gyakorlatuk, számos gyógyult eset és tudományos megfigyelések, vizsgálatok alapján adnak tanácsokat a helyes kezelés megválasztáshoz

SpringMed, Budapest, 2007
SpringMed, Budapest, 2006