Micimackó ​karácsonya 13 csillagozás

Bruce Talkington: Micimackó karácsonya

A vidám leporelló Micimackó és barátai karácsonyi kalandjait mutatja be.

Tóth, Debrecen, 2003
46 oldal · keménytáblás · ISBN: 9639371262 · Fordította: Csörögi István, Fülöp Judit · Illusztrálta: Gene Ware, Sparky Moore
Tóth, Debrecen, 2001
46 oldal · ISBN: 9639371262 · Fordította: Csörögi István, Fodor Judit

Molymacska P>!
Bruce Talkington: Micimackó karácsonya

Aranyos Micimackós karácsonyi mese az esetlen Mackóról, aki mégis tenni szeretne valakit. Az első gondolatom a meséről, hogy Mackó viselkedés mennyire nem volt szép, mégis, ahogyan próbálkozik, és ahogyan kreatívan befejezik a mesét mégis pozitív élményt hagyott maga után.
Érdemes elolvasni, főleg, ha Micimackóval kel és fekszik a gyermek :)

ap358 P>!
Bruce Talkington: Micimackó karácsonya

Aranyos Micimackó történet, a maga kis esetlenségével, gyönyörű illusztrációval, és egy újabb tanúlsággal a barátságról.
Csak szerfölött bosszantott, hogy az elején annyiszor szerepel a szerfölött szó.

Attila_Saw>!
Bruce Talkington: Micimackó karácsonya

Nagyon aranyos és kedves történetről olvashattam, ami jól bemutatja a karácsony szellemének lényegét.

Juca P>!
Bruce Talkington: Micimackó karácsonya

Egy igazán édes, mézes karácsonyi történet Micimackóval és barátaival. Tetszett a karácsonyfa a mézescsuporba állított gyertyás dekorációval.

Perly P>!
Bruce Talkington: Micimackó karácsonya

Jé, ki gondolta volna, hogy ez pont ugyanaz a történet lesz, mint ami a 24 mese téli estékre és a Micimackó: Egy mézédes karácsony című kötetekben is szerepel? :D

A három közül ez volt a legrészletesebb, és tetszett a legjobban. A kialakítása a fehér oldalak piros kerettel viszont nem igazán jött be nekem, ahogy a piros borító sem. Ettől függetlenül megérdemli az öt csillagot. :-)

Gabye>!
Bruce Talkington: Micimackó karácsonya

Klasszikus Micimackós történet, nagyon helyes mondanivalóval: „a szándék a fontos”. És teszi mindezt a megszokott, bűbájos mackós esetlenséggel..És persze ne felejtsük el a mézet sem, hiszen „mi mást kívánhatna egy Mackó karácsonyra…, vagy vármikor máskor?”

Lornka>!
Bruce Talkington: Micimackó karácsonya

Az igaz barátokra- főleg egy Micimackóra- mindig számítani lehet. :)