Hulk: ​Vadászidény (A hihetetlen Hulk) 17 csillagozás

Bruce Jones: Hulk: Vadászidény

Ennek a könyvnek nincsen fülszövege.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Marvel Legendák Kingpin

Kingpin, Budapest, 2022
132 oldal · puhatáblás · Fordította: Markó István · Illusztrálta: Mike Deodato Jr.

ftamas>!
Bruce Jones: Hulk: Vadászidény

Hulkot ezúttal mindenféle szervezetek, ügynökségek próbálják meg behálózni, elfogni. Semmi sem drága nekik és nem számít az emberélet sem. Banner itt egyfajta okos Hulk, de mégsem az. Ugyanis az okushulk egyfajta Banner egy nagy erős zöld testben. Viszont ez más, nem az a régi tomboló óriás, amit megszoktunk, itt a rajzokból árad a fenyegetés és isten óvjon mindenkit, ha az a Hulk, akit Banner visszafog, elszabadul. Egy jó történet, gyönyörű rajzokkal. Örülök, hogy megvan, az okoshulk sztorikat magasról veri.

Viszont azt nem vágom, hogy a kiadó minek titkolózik azon, hogy a kötet mely számokat tartalmazza…

Chris>!
Bruce Jones: Hulk: Vadászidény

Bruce Jones egészen új szintre emelte Hulk karakterét és a történetet. Most is egy (új) széria közepébe csöppenünk bele, konkrétan az 50. számnál csatlakozunk be, és eleinte kicsit tartottam is tőle, hogy mennyire lesz érthető/élvezetes, főleg, hogy a Kingpin összefoglalója egy idő után meglehetősen zavarossá kezdett válni. Viszont minden félelmem, kételyem ellenére a sztori tök izgalmas volt, nekem kimondottan tetszett, hogy egyszerre több szálon fut a cselekmény, ráadásul mindegyik fejezetben haladtunk előre valamicskét, nem igazán voltak üres járatok. Megvolt benne az akció és a dráma is, és ezt remekül tudta adagolni a szerző. Remélem, hogy a folytatásokban is hozza ezt a színvonalat.