Előző ​életek – jövendő életek 17 csillagozás

Hipnózis, reinkarnáció, karma
Bruce Goldberg: Előző életek – jövendő életek Bruce Goldberg: Előző életek – jövendő életek

A kutatók világszerte egyre több megdöbbentő bizonyítékot szolgáltatnak a lélekvándorlás igazolására. E könyvben egy jeles baltimore-i hipnoterapeuta adja közre tapasztalatait, melyek során sok száz pácienst indítottak el az önmegismerés izgalmas útján, ami nemcsak az évszázadokkal ezelőtti múltba, hanem a jövőbe is elvezet. Dr. Bruce Goldberg felfedezi a lélek életről-életre való vándorlásának extázisát és megvilágosodását. Páciensei megismerkednek a Karma működésével, a frekvenciák közötti átmenetekkel, a \"fény-lényekkel\", az asztrális és éteri síkok közötti utakkal, s gyakran arra ébrednek, hogy egész jelenbeli életük is megváltozott.

Eredeti cím: Past Lives – Future Lives

Eredeti megjelenés éve: 1982

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Természetfeletti megnyilvánulások Édesvíz

Édesvíz, Budapest, 1996
270 oldal · ISBN: 9635281129 · Fordította: Hegyi Ágnes
Édesvíz, Budapest, 1994
Édesvíz, Budapest, 1991
270 oldal · puhatáblás · ISBN: 9637940057 · Fordította: Hegyi Ágnes

Annigine>!
Bruce Goldberg: Előző életek – jövendő életek

Bruce Goldberg: Előző életek – jövendő életek Hipnózis, reinkarnáció, karma

A könyv elején szépen tisztázott minden fogalmat, elképzelést ezzel a témával kapcsolatban. Ezután megdöbbentő volt olvasni a konkrét regressziós és progressziós kezeléseket párbeszédek formájában. Faltam a sorokat, nagyon tetszett. A 22. fejezet nálam mindent tarolt (Radioaktív szennyeződés a jövendő életben). Gyönyörűen bemutatja, hogy a jelen problémája nem feltétlen a múltban keresendő.
Úgy érzem, van valóságalapja a reinkarnációnak, valahol belül mindig is éreztem, hogy így van. A vége felé leírja a halál pillanatát, majd az azt következő történéseket és kicsit megnyugtatott, enyhült a halálfélelmem :)

Így elgondolkodva a reinkarnáción: lehet, nagyon jó esély a jelenlegi életem, hogy a múltban felhalmozódott karmát kiegyenlítsem, megtanuljam a leckéket, viszont valamilyen szinten mégis lehangoló. Úgy érzem, hogy az életem, csak egy megálló, nem egyfajta „beteljesedés” a létezésem. Bár lehet, hogy túl egocentrikus vélemény, de valahogy mindig azt mondják, tanítják, hogy a halál után megyünk a Mennyországba – jó esetben – és kész.
Persze, fontos a létezésem, de mintha csak a karma szemszögéből lenne az: egyenlítsem ki a rosszat a jóval, vagy ha úgy teszek, akkor még több negatívat halmozzak fel, amit a következő életem szív meg.

Hoppá, kicsit elkalandoztam :). Ebből a szempontból nagyon jót tett azért a könyv, az életemet kicsit átértékeltem.
Ajánlom mindenkinek, aki nem tudja, hogy mi a célja ezen a földön és azoknak, akiket követ a balszerencse vagy egyéb testi-lelki problémájuk van.

Édesvíz, Budapest, 1991
270 oldal · puhatáblás · ISBN: 9637940057 · Fordította: Hegyi Ágnes
eeszter>!
Bruce Goldberg: Előző életek – jövendő életek

Bruce Goldberg: Előző életek – jövendő életek Hipnózis, reinkarnáció, karma

Kicsit száraznak tűnt, de mindenképp érdekes.

Szösszenet P>!

A Törvények X. könyvében pedig Platón azt állítja: "Tudjad, hogyha rosszabbá válsz, akkor a rosszabb lelkekhez kerülsz, vagy ha jobbá, akkor a jobbakhoz, és minden egyes elkövetkező életben vagy halálban azt fogod tenni vagy elszenvedni, amit a hasonlók elszenvedhetnek a hasonlók kezeitől. “

Szösszenet P>!

A Calver streeten leparkoltak és elsétáltak a Dunhillshez.

Szösszenet P>!

A csoport valóban még kb. egy hónapig maradt a Moonanon. Feladatukat teljesítették, és hazatértek a Földre.

Szösszenet P>!

Tegnap lelőttem egy rókát. Gyűlölöm a rókákat.

Szösszenet P>!

Fehér ruhát viselek fehér csizmával. A ruhák nagyon könnyűek.