A ​Mesterek üzenetei 5 csillagozás

Brian Weiss: A Mesterek üzenetei

Brian ​Weiss a pszichiátria professzora a floridai Miamiban. Húsz év alatt több mint kétezer pácienssel végzett regressziós hipnózist a születés körüli, méhen belüli vagy az előző életekre visszavezethető emlékeikbe. Páciensei olyan emberek közül kerültek ki, mint a Vietnamot megjárt katona, aki mély hipnózisban előhívott múltja szerint háború áldozata lett. Vagy mint az az asszony, aki előző életeiből származó emlékeket idézett fel, és a regressziós folyamat során klinikai tünetei javultak.
Tapasztalatairól több könyvet is írt, amelyek főleg a reinkarnációról, az életregressziós terápiáról és a lélektársak újra találkozásáról szólnak. Ez az írása azonban több ennél. A benne szereplő emberek megdöbbentő és hiteles tanúságot tesznek a szeretet csodálatos ereje mellett: beszélnek arról, hogy mi történik velünk a halál után, megtanítanak arra, miként győzzük le félelmeinket és miként gyógyítsuk meg kapcsolatainkat. Mert a szeretet a legfőbb gyógyító, mondja a szerző, aki reméli,… (tovább)

Magyar Könyvklub, Budapest, 2002
264 oldal · ISBN: 9635475748 · Fordította: Révbíró Tamás

illusionlight>!
Brian Weiss: A Mesterek üzenetei

Nagyon megszerettem Brian Weiss munkásságát, a gondolataival és történeteivel nagyon sok pozitívumot adott a mindennapjaimhoz. A könyv bezárásával olyan, mintha egy kis batyut kaptam volna, mert az élet legalapvetőbb téziseit képes úgy boncolgatni, hogy biztosan ne feledkezzen meg róla az olvasó később sem. Különösen ajánlatos a kilátástalannak tűnő élethelyzetekben, de egyébként bármikor jót tesznek Weiss írásai az ember lelkének.

Redpanda>!

Valaki azt mondta egyszer, hogy a véletlenek Isten ujjlenyomatai.

Kapcsolódó szócikkek: véletlen
Redpanda>!

Idővel minden megvilágosodik előtted. Addig azonban meg kell emésztened mindazt a tudást, amit mostanság kaptál.