Telitalálat 7 csillagozás

A tisztánlátás ereje
Brian Tracy: Telitalálat

Hogyan ​sajátíthatod el a szokást, ami egész életeden át nagy eredményt hoz?

Brian Tracy, az egyik legnépszerűbb üzleti előadó és szerző a világon, most elárulja a legfontosabb lépéseket, amiket ő folyamatosan használ, ás amiket te is megtehetsz, hogy bármikor célba találj életed csodálatos tábláján:

– MI az a három alapvető jártasság, amelyeket az emberiség történetének minden sikeres szereplője alkalmazott, hogy kivételes eredményeket érjen el?
– MI a stabil siker legfontosabb kiindulópontja?
– Miből áll és hogy néz ki az életminőségképleted?
– Mi a fontossági lista felállításának egyik legjobb módszere?
– Mit jelent az SZPJ-képlet, és mi köze ahhoz, hogy megkapod, amit akarsz?
– Melyik az a 7 nagyszerű viselkedésforma, amikkel elsőrangú kapcsolatokat építhetsz?
– Miként érj el többet mindössze néhány hónap alatt, mint amennyit sokan az egész életük során?

Készen állsz rá, hogy megüsd a főnyereményt a saját… (tovább)

Eredeti cím: Bull's Eye

Bagolyvár, Budapest, 2016
112 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786155030604 · Fordította: Doubravszky György, Doubravszky Júlia

dagikám>!

Brian Tracy: Telitalálat A tisztánlátás ereje

Szinte ugyanazokat a módszereket írta le az író,mint a Célok! című könyvében. De megerősítésnek kitűnő volt, aminek a segítségével egyre jobban át tudjuk formálni az élethez való hozzáállásunkat és a tudatunkat. Már csak szokássá kell alakítani az olvasottakat.

Rituga P>!

Brian Tracy: Telitalálat A tisztánlátás ereje

Nem olvasta életemben túl sok önfejlesztő könyvet (talán kellene), ezért nem is szeretnék ezek alapján kinyilatkoztatásokat tenni. Azt azért megfigyeltem, hogy témájukban eléggé hasonlóak, átfedik egymást. Nagyon tetszett ebben a könyvben, hogy rövid, tömör. Konkrét, teljesen lépésről-lépésre követhető tanácsokat ad célkitűzések és megvalósításuk tekintetében.

Zsolt_Papp_2>!

Nem csalódtam benne.
Érdemes többször egymás után elolvasni.
Nagyon sok jó dolog van benne. Csak tanulni lehet belőle.