Vonzerő 21 csillagozás

Hogyan nyerjünk meg bárkit, bármilyen helyzetben?
Brian Tracy – Ron Arden: Vonzerő

Vonzerõ: képesség arra, hogy bárkivel gyorsan bizalmi kapcsolatot teremts.

Lehet, hogy azt hiszed, erre „születni” kell. És valóban vannak, akik születésüktõl fogva rendelkeznek vonzerõvel; de fontos tudnod, hogy tanulással ugyanúgy elsajátítható.
A könyvbõl megtudhatod:
• miként ébressz bizalmat már az elsõ pillanatban;• hogyan szerezz támogatást céljaid megvalósításához;• miként válj a testbeszéd mesterévé;• hogyan tarts hatásos elõadásokat;• hogyan köss még több üzletet.

Brian Tracy megint megcsinálta, ezúttal egy klasszis tréner, Ron Arden közremûködésével. A könyv egy telitalálat. Válj a vonzerô mesterévé, és bármit megkaphatsz az életben, amit szeretnél.
– Dr. Tony Alessandra, a Charisma szerzõje
Csak Brian és Ron képes arra, hogy ennyi tapasztalatot sûrítsen egyetlen könyvbe. Egyértelmûen bizonyítják, hogy a siker kulcsa a vonzerõ.
– Charles T. Jones, a Life is Tremendous szerzõje

Bagolyvár, Budapest, 2013
120 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786155030338 · Fordította: Doubravszky Júlia

Brian Tracy – Ron Arden: Vonzerő

Brian Tracy – Ron Arden: Vonzerő Hogyan nyerjünk meg bárkit, bármilyen helyzetben?

Jól rendszerezi, összeszedi, hogy mi szükséges ahhoz, hogy megnyíljanak az ajtók előttünk.
Szükséges egy fajta személyiség amit nem csak öröklünk vagy géneinkben van, hanem elsajátítható, megtanulható, begyakorolható olyan szinten, hogy már automatikusan jön.
Fontos, hogy mindenkivel kedves legyünk, még akkor is ha a másik ellenségesen viszonyul hozzánk.Nem javasolt a haragra sem haraggal reagálni. Figyelmes, aktiv, türelmes hallgatóság légy. Ha nem kérnek tanácsot akkor ne addj, de mindenképp kérj engedélyt mielőtt belekezdenél.Naygon tetszett a téma és a szerkezete. Ha pár dolgot előbb tudtam volna…. Az okos más kárán tanul, a többi a sajátján. Mindenképp ajánlom annak aki szereti és érdekli ezen téma, hasznos lehet.

Brian Tracy – Ron Arden: Vonzerő

Ma a könyvesboltban csaknem kiolvastam. Rövid, tömör, hasznos. Dale Carnegie Sikerkalauzát idézte fel bennem. Bemutatja, miként kommunikálhatunk másokkal sikeresen, a tekintettől a testtartáson át a hangszínig, hogyan ébreszthetünk bizalmat másokban, ami a magánéletben és az üzlet világában egyaránt fontos. Gyakorlatias, tényleg nagyon hasznos könyv.

little_Annie_Mary>!
Brian Tracy – Ron Arden: Vonzerő

Hasznos könyv mindazoknak, akik érezték már úgy, hogy mindig ők a „legunalmasabb” emberek a szobában, vagy nem keresték őket – de hajlandóak cselekedni is, nem csak olvasni, hogy ezeken változtassanak!

Csupera_Kabara>!
Brian Tracy – Ron Arden: Vonzerő

Nagyon hasznos könyv, gyorsan átfutható és könnyen megjegyezhető. Elég teleshopos hangvételű, óriási szavakat és túlzásokat használ, hogy miért lesz „fantasztikusan extra kiemelkedő, szenzációsan lehengerlő a vonzerőd” ha a könyvben leírtakat alkalmazod. Dehát pont ezért szeretem a motivációs trénereket, cocachokat. Jó, hogy vannak ilyen könyvek, ez az iromány is baró volt, de nem ezektől kell várni a csodát.

Agnes_Baranyai>!
Brian Tracy – Ron Arden: Vonzerő

Végre egy önsegítő könyv ami nem a saját maga fényezéséről hanem az eszközökről szól. Nincs benne annyi jaja de szeretlek és megvaltoztattad az életem töltelék levél és példa.
Remek eszköztár amit a munkánk és a magánéletünk során is használhatunk. Azonnal kipróbáltam a technikákat már csak a szokásommá kell tennem őket.

Turcsány_Torda>!
Brian Tracy – Ron Arden: Vonzerő

A mondani valója szuper, az írásmódja kicsit ismétlődő, de mivel a téma elég egyszerű, és egy blogbejegyzésben is le lehetett volna írni, ezért értem, hogy miért kellett újra elővenni az alapvetően teljesen egyszerű témát. Így lett kerek a könyv, még hogy ha egy idő után úgy is éreztem, hogy újra meg újra ugyanazt olvasom. Azért tényleg jó volt, mert jó az amit ír!

Katan>!

Minél többször dicséred meg őszintén mások viselkedését, annál jobban fogják ezek az emberek szeretni és tisztelni önmagukat.

Enikő_Rácz>!

Egyetlen nap alatt több barátot szerezhetsz azáltal, hogy érdeklődsz az emberek iránt, mint akár egy egész év alatt, ha te próbálod felkelteni az ő érdeklődésüket.

Mesii>!

Bármi, amit megéri jól csinálni, azt eleinte rosszul is megéri csinálni.

Katan>!

…üzenetünk tartalmának 55 százalékát testbeszédünk, 38 százalékát pedig hanghordozásunk közvetíti. Ezzel szemben szavainkban nem több, mint az üzenet 7 százaléka található.

Katan>!

A hatékony figyelem valójában megkülönböztetett figyelmet jelent.

Katan>!

A nagy és kis eredményt is egyaránt dicsérd. Ken Blanchard az Egyperces menedzserben így fogalmaz: „próbáld rajtakapni őket, amikor valami jót csinálnak”.
A legtöbben elkövetjük azt a hibát, hogy nem dicsérünk eleget. Légy te a kivétel.

Enikő_Rácz>!

Mindig maradj „a pillanatban”. A vonzó ember számára csak egyetlen idő létezik: a most. […] Csak akkor lehetsz vonzó, ha kizárólag a másik emberre összpontosítasz.

konyvolvaso>!

Hatalmas hozadéka van annak, ha az emberek különlegesnek érzik magukat a társaságodban.

konyvolvaso>!

Az ember leginkább mindig is arra vágyott, hogy értékesnek érezze magát, és értékeljék őt. A vonzerő titka tehát igen egyszerű: segíts másoknak, hogy fontosnak érezzék magukat.

Enikő_Rácz>!

Az ember képtelen figyelni a másikra, ha közben beszél hozzá. Csak akkor tudsz meg bármit is a másikról, ha az illető beszél, te pedig hallgatod.