Önerőből ​milliomos 13 csillagozás

Brian Tracy: Önerőből milliomos Brian Tracy: Önerőből milliomos

Ez a könyv 15 év kutatási és oktatási munkájából, valamint személyes tapasztalataim összegzéseként született. Sok száz könyvet és sok ezer cikket olvastam el arról, hogy miként válhat az ember önerőből milliomossá. Könyvem ezen olvasmányok kulcsfontosságú gondolatait, és a bennük leírt stratégiák lényegét foglalja össze.
Az ötleteket és stratégiákat egyszerű, kipróbált és könnyen használható formában teszem közzé, hogy azonnal elsajátíthatók és alkalmazhatók legyenek.

Bagolyvár, Budapest, 2007
78 oldal · ISBN: 9789639730328 · Fordította: Doubravszky Júlia
Bagolyvár, Budapest, 2004
110 oldal · puhatáblás · ISBN: 9639447331 · Fordította: Doubravszky Júlia

Zsuzsanna_Makai>!
Brian Tracy: Önerőből milliomos

Ez még csak a második könyv, amit Brian Tracey-től olvastam, de tuti nem az utolsó. Olyan okos ez az ember! Még ha más okos emberektől is ollózta össze a tudását. Olyan okos tanácsokat ad, hogy hiába int a lépcsőzetességre, legszívesebben azonnal használni is kezdeném mind.

Ha az embernek világos célja van, még a legmostohább úton is haladni fog. Ha az embernek nincs célja, még a legsimább úton sem jut el sehová.

Thomas Carlyle

Önfegyelemnek nevezzük azt a képességet, hogy rá tudod venni magadat arra, hogy megtedd, amire szükség van, akkor, amikor szükség van rá, függetlenül attól, hogy van-e hozzá kedved vagy nincs.

Elbert Hubbard

Jellemed a legfontosabb dolog, amivel életedben valaha is rendelkezni fogsz.

Ha azzal kezdesz el foglalkozni, amit a szíved diktál, soha többé nem fogod úgy érezni, hogy dolgozol.

A képzelet fontosabb, mint a tények.

Albert Einstein

Álmodj nagy álmot — de csak nagy álmot, amely képes hatni az emberi lélekre! — Marcus Aurelius

Minden sikeres ember azzal kezdte, hogy valami nagyot álmodott. Valamit, ami még nem létezett. Ismered a dalt, ugye? „Kell, hogy legyen álmod, ha meg akarsz valósítani egy álmot.”

Egyetlen dologtól van félnivalónk: magától a félelemtől.

Franklin D. Roosevelt

Kapcsolódó szócikkek: félelem